استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۳.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۴/۳۱
تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۳۰
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده The Card Shop
‏‏جدیدترین و پیشرفته ترین برنامه Move To Card را دریافت کنید که به شما امکان می دهد فایل ها را به کارت SD و همچنین انتقال برنامه به کارت SD را انجام دهید. عکس‌ها، فیلم‌ها، موسیقی‌ها، فایل‌های فشرده و همه دانلودهای دیگر را از حافظه تلفن خود به کارت SD منتقل کنید. دیگر لازم نیست نگران کمبود حافظه داخلی باشید.
‏انتقال به کارت SD یا انتقال خودکار به کارت SD یک برنامه ضروری برای همه افرادی است که از کارت SD یا کارت حافظه استفاده می کنند تا حافظه داخلی تلفن شما کمترین مکان را اشغال کند.
‏ ویژگی های کلیدی برای انتقال به کارت SD :-
‏1. انتقال عکس ها به کارت SD: - قابلیت انتقال عکس ها به کارت SD به شما کمک می کند همه عکس های خود را از حافظه داخلی تلفن به کارت SD یا کارت حافظه انتقال دهید.
‏2. انتقال ویدیوها به کارت SD: - با استفاده از تمام جدید انتقال به کارت SD یا انتقال خودکار به کارت SD، همه ویدیوهای خود را از حافظه داخلی به کارت SD منتقل کنید.
‏3. انتقال سند به کارت SD: - انتقال به کارت SD یا انتقال خودکار به کارت SD به شما امکان می دهد تمام اسناد خود را از حافظه تلفن به کارت حافظه به راحتی انتقال دهید.
‏4. انتقال صدا به کارت SD: - اگر به دنبال انتقال تمام صدا و موسیقی خود از حافظه تلفن به یک کارت SD هستید، انتقال فایل ها به کارت SD یا انتقال برنامه به کارت SD بهترین برنامه برای شما است.
‏ 5. انتقال برنامه به کارت SD: - اگر به دنبال انتقال Apk به کارت SD یا انتقال برنامه به کارت SD هستید، به دنبال آن باشید زیرا این انتقال به کارت SD یا انتقال خودکار به کارت SD به شما در انجام این کار کمک می کند.
‏ > پیشرفته ترین برنامه انتقال به کارت SD یا انتقال خودکار به کارت SD را به صورت رایگان دریافت کنید!
‏‏اشکالات رفع شد.
‏جایگاه تبلیغات تغییر کرد.

نظرات و امتیاز ها

۳۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر میثم
١٤ اردیبهشت ١٤٠٣

‏✓ عالی ‏✗ ندارد سلام برنامه عالیه فقط بازی رو چرا نمیشه انتقال داد به کارت حافظه؟

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر დ .•*””*•𝐴𝑠𝑖𝑑•*””*•.დ
١٨ فروردین ١٤٠٣

بچه ها اصلا نیازی به این نیست.. برید توی فایل‌ های شخصی هر فایلی که میخواید رو انتخاب کنین روش نگه دارین روی انتقال بزنید و برید توی هرجای کارت حافظه انتقالش بدید ایزی🙂🤙

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Parisa Rahimi
١٢ اسفند ١٤٠٢

نمیدونم چجوری کار میکنه اگه لطف کنید به من بگید عزیزان

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده