استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ماجراجویی
My Town Play with Friends

My Town Play with Friends

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴۵۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۲/۱۷
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۱۵۴
حجم۴۵۷ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده My Town Games Ltd
‏‏دنیای پر از سرگرمی را کاوش کنید! بازی‌های چندنفره آنلاین را با دوستان خود بازی کنید و جوایز را ببرید!
‏از My Town Mini World بازدید کنید، جایی که می‌توانید بازی‌های سرگرم‌کننده سه بعدی انجام دهید و سایر دوستان شهر من را از سرتاسر جهان ملاقات کنید! 4 بازی کوچک انجام دهید: بازی های پارکور، مخفی کاری، بازی های معدن، The Floor is Slime و در دنیای سه بعدی برای بچه ها بسیار سرگرم کننده باشید! 15 مکان مختلف جهان کوچک را در بازی My Town 3D World بازی و کشف کنید!
‏MY TOWN MINI WORLD – بازی های سرگرم کننده سه بعدی برای کودکان آنلاین
‏به بازی های سه بعدی My Town خوش آمدید – دنیایی جدید برای همه طرفداران شهر من! با دوستان خود بازی کنید و در هر 4 بازی کوچک برای بچه ها رقابت کنید! سکه ها را جمع آوری کنید و از آنها برای ایجاد شخصیت خود استفاده کنید! می‌توانید بازی‌های چندنفره سه بعدی ما را با دوستان و طرفداران دیگر در جهان بازی کنید.
‏شخصیت خود را بسازید
‏به سازنده آواتار بروید و شخصیت خود را بسازید! شما می توانید آواتار خود را با بسیاری از لباس ها، مدل مو و لوازم جانبی سفارشی کنید. کلاه جدید یا لباس جالبی را انتخاب کنید و بازی‌های پارکور را با دیگر طرفداران My Town انجام دهید و ببینید چه کسی در مسابقه پارکور سه بعدی بهتر است! بازی‌های کوچک برای سرگرمی کودکان.
‏بازی‌های چندنفره با دوستان - بازی‌های کوچک برای کودکان
‏با دوستان خود بازی کنید یا با طرفداران جدیدی در این دنیای کوچک سه بعدی آشنا شوید! می توانید با آنها چت کنید و تصمیم بگیرید که کدام بازی سه بعدی را باید بازی کنید! دنیای کوچک سه بعدی را کاوش کنید، بازی کنید و تمام گنجینه های پنهان را کشف کنید، سکه ها را جمع آوری کنید و لوازم جانبی جالبی برای آواتار خود بخرید! بازی‌های چندنفره ما برای کودکان به‌طور ویژه برای بهبود خلاقیت و مهارت‌های اجتماعی کودکان طراحی شده‌اند.
‏4 بازی کوچک آنلاین – بازی‌های سه بعدی سرگرم‌کننده با دوستان با هم بازی کنید
‏بازی‌های چندنفره سه بعدی را با دوستان خود بازی کنید و امتحان کنید همه 4 بازی کوچک: پنهان و جستجو، کف است لجن، شبیه ساز معدن و بازی های پارکور - مسابقه 3 بعدی! بازی های سه بعدی سرگرم کننده ما جوایز و هدایایی را ارائه می دهند! سعی کنید تمام سکه ها را جمع آوری کنید و شخصیت خود را بسازید!
‏در تمام بازی های کوچک My Town برنده شوید!
‏HIDE AND SEEK
‏نسخه ارتقا یافته بازی معروف Hide and Seek را با دوستان خود بازی کنید. قوانین ساده هستند، اجازه ندهید 'IT' شما را بگیرد. از تفنگ لجن برای پوشاندن صفحه IT استفاده کنید، از شنل نامرئی برای ناپدید شدن استفاده کنید، و هنگامی که گزینه های شما تمام شد، چکمه های جت خود را روشن کنید. در حین حرکت، تمام سکه ها و جوایز دنیای کوچک را جمع آوری کنید. از آنها برای ایجاد ظاهر شخصیت خود استفاده کنید: کلاه ایمنی، لباس بخرید و برای بازی سه بعدی پنهان و جستجو آماده باشید.
‏FLOOR IS LAVA BUT WITH SLIME
‏اگر دوست دارید کف بازی گدازه است. ، شما هم این را دوست خواهید داشت! تصور کنید کف گدازه است، اما با لجن! با استفاده از یک قایق وان حمام شناور، تفنگ های یخی قدرتمند، و بسیاری از قدرت های دیگر به بچه های دیگر کمک کنید. همانطور که در کف گدازه است، قوانین مشابه در اینجا اعمال می شود! از زمین دوری کنید!
‏بازی های معدن - شبیه ساز معدن
‏به یک سفر معدنی بروید، با دوستان خود بازی کنید و ابزار حفاری قدرتمند را باز کنید تا جعبه های گنج کمیاب را کشف کنید که شما را ثروتمند می کند! قفل جهان های جدید را باز کنید! بازی های چند نفره My Town Mini World ما را با دوستان خود بازی کنید و از آن لذت ببرید! دنیای سه بعدی منتظر بازی شما و کشف گنج پنهان است.
‏بازی های پارکور – مسابقه بازی های سه بعدی
‏مسابقه در دنیای کوچک شروع می شود! از تمام مهارت های پارکور خود برای جلوگیری از موانع در راه استفاده کنید و مطمئن شوید که در مسابقه پارکور سه بعدی برنده شده اید! اگر در مسابقه سه بعدی برنده شوید، سکه های زیادی دریافت خواهید کرد! از بازی های پارکور با دوستان خود لذت ببرید و بازی کنید! مطمئن شوید که نام شما در تابلوی برتر برنده می درخشد! از My Town Mini World دیدن کنید و امتیاز خود را بررسی کنید.
‏همه بازی های چند نفره جهان سه بعدی ما را با دوستان یا اعضای خانواده بازی کنید! هر یک از شما می توانید شخصیت خود را به صورت سه بعدی بسازید و از بازی های سه بعدی سرگرم کننده لذت ببرید! در حین انجام بازی های کوچک با دوستان خود گپ بزنید و به آنها کمک کنید تا تمام اسرار پنهان در این دنیای سه بعدی را بیابند.
‏از My Town World دیدن کنید، بازی های سرگرم کننده چند نفره را با دوستان خود بازی و کشف کنید و بررسی کنید که چه کسی در بازی های کوچک مانند بهترین است. بازی آنلاین پارکور - بازی سرگرم کننده 3 بعدی Race, Hide and Seek یا Floor is Lava.
‏اجازه دهید بازی های سرگرم کننده سه بعدی شروع شوند!
‏درباره MY TOWN GAMES STUDIO
‏My Town World استودیوی گیمز بازی‌های خانه عروسکی دیجیتال، بازی‌های آنلاین، بازی‌های سه بعدی چندنفره و بازی‌های کوچک را طراحی می‌کند که خلاقیت و بازی بی‌پایان را ارتقا می‌دهد. برای راهنمایی بیشتر، به www.my-town.com مراجعه کنید.
‏‏این نسخه شامل معاملات روزانه، تعداد زیادی رفع اشکال و بهبودهای گیم پلی است.

نظرات و امتیاز ها

۱۵۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Helia
٢ فروردین ١٤٠٢

خیلی خیلی بد یک ستاره هم پراش زیاده بزور بالا میاد هیف نت

۰ ۰
Mr Dark
٢٩ اسفند ١٤٠١

خیلی بازی بدی است دانلود نکنید ضرر میکنید اصلأ باز نمی شود

۰ ۰
Solalehsadat
٢٤ اسفند ١٤٠١

امیدوارم با بروزرسانی باز شه به نظرم بازیه خوبیه

۰ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده