استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی شبیه سازی
Oil Tycoon: Gas Idle Factory

Oil Tycoon: Gas Idle Factory

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۵.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۰/۰۹
تعداد دانلود۲۳ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۳۲۲
حجم۷۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Gismart
‏‏آیا تا به حال خواب دیدن معدن نفت ، تشکیل امپراتوری نفتی بسیار خود و درآمد میلیاردها دلار درآمد داشته اید؟ حالا می توانید. به Oil Tycoon ، بازی شبیه ساز معدن خوش آمدید که در آن کره نفت استخراج می کنید ، آن را بفروشید ، کارخانه های بیکار بنزین بسازید و ثروت خود را رقم بزنید!

ویدئو معرفی بازی

‏جاده شما به ثروت از حیاط خلوت شما شروع می شود ، جایی که برای اولین بار به نفت اعتصاب می کنید! از اینجا و با اولین پمپ خود ، مأموریت استخراج نفت خود را آغاز می کنید. Oil Tycoon دارای گیم پلی بسیار جذاب بیکار و جاهایی است که می توانید در آن ضربه بزنید و بسازید تا به آرامی یک امپراتوری نفتی را بسازید و بر خلاف آنچه قبلاً پیش آمده است. پس از موفقیت آمیز استخراج اولین دسته از روغن ، زمان آن رسیده که به فروش و به روزرسانی بپردازید ، این بدان معنی است که به بازار بورس خاموش نیستید. در اینجا ، شما بر قیمت ها نظارت می کنید و حتماً در لحظه بهینه برای فروش بانکی اقدام به فروش می کنید!
‏وقتی ثروتمندتر از یک معدن طلا هستید ، زمان آن رسیده که به روز شوید! اکنون می توانید بشکه های جدیدی نصب کنید ، به سمت تولید گاز حرکت کنید یا مناطق جدیدی را کشف کنید و به استخراج خود ادامه دهید! هزاران نسخه و سرمایه گذاری جدید وجود دارد که می توانید وارد این کار شوید ، به شرط آنکه بتوانید از معدن فاصله بگیرید.
‏با پیشرفت ، مکانهای جدید را به عنوان معدن خود باز کرده و راه خود را در سراسر جهان استخراج می کنید. تصور کنید که یک کارخانه را در اعماق سیبری ، نصب بنزین زیر آب نصب کنید و یک ماینر قمری را استخدام کنید! امکانات امپراطوری مشکل شما بی پایان است و تنها محدودیت استعدادهای کارآفرین شماست.
‏شما می خواهید میلیارد ها دلار با روغن خود تهیه کنید ، زیرا اکنون همه چیز را برای یک معدنکار نفتی دارید. از آنجا خارج شوید ، به فروش برسید و به یک سرمایه دار واقعی نفت تبدیل شوید.
Meet the Christmas Event! Complete tasks and get new themed equipment!
We have updated:
- the balance of the game has been revised;
- updated graphics and visual effects;
- added new bonuses for quicker earning of the player;
- bugs fixed.

Leave your feedback and suggestions or
ask questions by mail: support@alexplay.net

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده