استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Oil Tycoon: Gas Idle Factory

Oil Tycoon: Gas Idle Factory

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۷.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۲۶
تعداد دانلود۳۶ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۴۷۴
حجم۵۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده propan.by
‏‏آیا تا به حال خواب دیدن معدن نفت ، تشکیل امپراتوری نفتی بسیار خود و درآمد میلیاردها دلار درآمد داشته اید؟ حالا می توانید. به Oil Tycoon ، بازی شبیه ساز معدن خوش آمدید که در آن کره نفت استخراج می کنید ، آن را بفروشید ، کارخانه های بیکار بنزین بسازید و ثروت خود را رقم بزنید!

ویدئو معرفی بازی

‏جاده شما به ثروت از حیاط خلوت شما شروع می شود ، جایی که برای اولین بار به نفت اعتصاب می کنید! از اینجا و با اولین پمپ خود ، مأموریت استخراج نفت خود را آغاز می کنید. Oil Tycoon دارای گیم پلی بسیار جذاب بیکار و جاهایی است که می توانید در آن ضربه بزنید و بسازید تا به آرامی یک امپراتوری نفتی را بسازید و بر خلاف آنچه قبلاً پیش آمده است. پس از موفقیت آمیز استخراج اولین دسته از روغن ، زمان آن رسیده که به فروش و به روزرسانی بپردازید ، این بدان معنی است که به بازار بورس خاموش نیستید. در اینجا ، شما بر قیمت ها نظارت می کنید و حتماً در لحظه بهینه برای فروش بانکی اقدام به فروش می کنید!
‏وقتی ثروتمندتر از یک معدن طلا هستید ، زمان آن رسیده که به روز شوید! اکنون می توانید بشکه های جدیدی نصب کنید ، به سمت تولید گاز حرکت کنید یا مناطق جدیدی را کشف کنید و به استخراج خود ادامه دهید! هزاران نسخه و سرمایه گذاری جدید وجود دارد که می توانید وارد این کار شوید ، به شرط آنکه بتوانید از معدن فاصله بگیرید.
‏با پیشرفت ، مکانهای جدید را به عنوان معدن خود باز کرده و راه خود را در سراسر جهان استخراج می کنید. تصور کنید که یک کارخانه را در اعماق سیبری ، نصب بنزین زیر آب نصب کنید و یک ماینر قمری را استخدام کنید! امکانات امپراطوری مشکل شما بی پایان است و تنها محدودیت استعدادهای کارآفرین شماست.
‏شما می خواهید میلیارد ها دلار با روغن خود تهیه کنید ، زیرا اکنون همه چیز را برای یک معدنکار نفتی دارید. از آنجا خارج شوید ، به فروش برسید و به یک سرمایه دار واقعی نفت تبدیل شوید.
‏‏امیدواریم از برنامه ما لذت ببرید!
‏ما به روز رسانی کرده ایم:
‏- رفع اشکال با عملکرد پمپ؛
‏- آموزش به روز شده؛
‏- رفع اشکال و بهبود عملکرد.
‏بازخورد و پیشنهادات خود را بنویسید یا سوالات خود را از طریق ایمیل: support@alexplay.net بپرسید

نظرات و امتیاز ها

۴۷۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
arian
دیروز

‏✓ قوتش رو نمیدونم ‏✗ با دستکاری ساعت گوشی مخازن پر میشن این باگو یکاریش کنین باعث میشه بازی مسخره بشه

۰ ۰
گوربه‌
٢٩ اردیبهشت ١٤٠٢

با اتو کلیکر میتونید توی هر پنج دقیقه ۵۰ میلیون نفت جمع کنید(البته باید از قبل یکم اپگرید کنید) فقط باید تنظیمات اتو کلیکر رو بزارید روی یک میلی ثانیه

۲ ۲
diyar
٢٨ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ خیلی خوبە ‏✗ ولی دستگاە های نفت خیلی گران هستند

۰ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده