خانه برنامه آموزشی
قوانین معاملات(مناقصه،مزایده و ...)

قوانین معاملات(مناقصه،مزایده و ...)

تعداد دانلود۴۰۰
حجم۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده رضا بهادران
‏‏با سلام خدمت خوانندگان و استفاده کنندگان از مایکت
‏متاسفانه تا کنون برنامه جامعی به جهت در دسترس قرار دادن قوانین مرتبط با مناقصه ، مزایده و یا مرتبط با معاملات خرد و کلان تهیه نشده و یا اگر تهیه شده در دستگاه همراه قابل استفاده نبوده است . با این اندیشه که افراد علاقمند و مرتبط با این قوانین خصوصاً کمیسیون معاملات ، کمیته های فنی بازرگانی و امور حقوقی و قراردادها ، منبع سهل الوصولی داشته باشند اپلیکیشن مذکور طراحی و تدوین گردید . قابل توجه اینکه این برنامه برای اولین بار در ایران تهیه شده است و ادامه ،تکمیل و حتی تهیه نرم افزارهای مشابه منوط به حمایت شما عزیزان خواهد بود.
‏به واقع نرم افزار معاملات با هدف ارتقاء معلومات ، دسترسی ساده تر به قوانین و هم افزایی در همین زمینه راه اندازی گردیده است .بخش عمده ای از قوانین و موارد مندرج در این نرم افزار به صورت آفلاین تعبیه گردیده است لیکن در مواردی که حجم قوانین اجازه نمی دهد به سایتی که بازهم به همین جهت طراحی گردیده متصل می شود . عزیزان می توانند قوانین مذکور را در همان صفحه به صورت PDF دانلود نمایند و برای همیشه در گوشی خود ذخیره نمایند.
‏از شما خواهشمندیم در کنار ما باشید و با به اشتراک گزاری معلومات خود به واسطه صفحات گفتگو و انجمن ، از تجارب دیگران در این زمینه نیز استفاده نمایید.
‏‏•  اضافه شدن قوانین و اصلاحیه های جدید
‏• اضافه شدن  امکان ثبت نام در اپلیکیشن و درج نظر در صفحات مختلف 
‏• رفع اشکالات بر اساس گزارشهای واصله
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟