خانه برنامه پزشکی و سلامت
لبخند آفرین

لبخند آفرین

بیمه دندانپزشکی

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
سازنده ترنم آرامش ایرانیان
‏‏لبخند حق شماست ...
‏همانگونه که مستحضر می باشید یکی ازمشکلات عمده درمانی در کشور عزیزمان ایران خدمات دندانپزشکی می باشد که از پر هزینه ترین خدمات محسوب می شود . به صورتی که در کشور ما رتبه دوم بعد از هزینه‌های بستری متعلق به هزینه ‌های دندانپزشکی‌ می‌باشد. این هزینه رقمی در حدود 20 درصد کل هزینه‌های خدمات درمانی-داروئی را شامل‌ می‌شود. همین موضوع اهمیت بیمه تکمیلی در زمینه دندانپزشکی یا به اصطلاح بیمه دندانپزشکی را مشخص‌ می‌کند.
‏لذا بیمه کارآفرین در راستای تحول نظام سلامت با پشتوانه ی اعتماد و رضایت هموطنان عزیز و پزشکان مجرب توانسته است گامی مهم و اثر بخش در زمینه ی کاهش چشمگیر هزینه های بالای دندانپزشکی بردارد تا سهمی قابل تامل در سلامت بهداشت دهان و دندان داشته باشد.
‏‏جهت تایید ایمیل لبخند آفرین مجدد ارسال گردید 
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟