خانه برنامه مالی
کارت بانک رقم

کارت بانک رقم

تعداد دانلود۴۰۰
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مالی
سازنده سعید خلفی نژاد
‏‏نرم افزار کارت بانک رقم به منظور ذخیره شماره و مشخصات کارت بانک، شماره شبا و شماره حساب بانکی طراحی شده است. با استفاده از نرم افزار کارت بانک رقم میتوانید اطلاعات کارت بانک، شماره شبا یا شماره حساب بانکی را به صورت متنی یا به صورت تصویر با دیگران به اشتراک بگذارید. بدین شکل بدون نیاز به حمل کارت بانک، همواره اطلاعات کارت بانک و مشخصات حسابهای بانکی را همراه خواهید داشت.
‏پروژه کارت بانک رقم به صورت متن باز و تحت لیسانس GNU General Public منتشر شده است. شما میتوانید سورس کد نرم افزار را از طریق صفحه پروژه متن باز کارت بانک رقم دریافت نمایید. در این صفحه علاوه بر سورس کد نرم افزار مستندات (نمودارهای UML) آنرا نیز قرار داده ایم. توجه داشته باشید که تغییر دادن و انتشار مجدد این نرم افزار توسط شما مجاز میباشد به شرط آنکه نرم افزار جدید نیز تحت همین لیسانس به صورت متن باز منتشر شود.
‏جهت کسب اطلاعات بیشتر به صورت ذیل با ما تماس بگیرید:
‏info@kasabeh.org
‏07132347329
‏09164437598
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟