استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
شبا - تبدیل کارت و حساب به شبا

شبا - تبدیل کارت و حساب به شبا

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۵/۲۳
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۵۳
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده محسن حیدریان
‏‏شبا مخفف شبکه بانکی ایران است. شبا یک استاندارد ملی است که در چارچوب استاندارد جهانی IBAN و با هدف یکپارچه سازی حساب‌ های بانکی تعریف شده‌ است. شبا؛ تبدیل شده شماره حساب شما به یک عدد 24 رقمی است که با IR شروع می‌شود و حساب بانکی شما را به صورت منحصر به فرد در تمام نظام بانکی ایران مشخص می‌نماید.
‏از آنجایی که بانک‌ها از شیوه‌های متفاوتی برای شماره‌گذاری حساب‌های مشتریانشان استفاده می‌کنند، شماره‌حساب‌های بانک‌های مختلف شبیه به هم نیستند و به همین دلیل انتقال پول بین بانک‌های گوناگون، ممکن بود دردسرساز شود. شماره شبا موجب یکپارچه سازی شماره حساب‌های بانکی برای جابجایی پول بین بانکی شده و انجام بسیاری از عملیات بانکی را ساده‌تر می‌کند.
‏اگر شما نیز به دنبال شماره شبای بانکی خود هستید کافیست اپلیکیشن شماره شبا را دانلود و نصب کنید تا در هر زمان و هر مکان بتوانید استعلام شماره شبای بانکی خود را انجام دهید. با اپلیکیشن شماره شبا به راحتی می‌توانید با وارد کردن شماره حساب بانکی یا شماره کارت خود، شماره شبا را دریافت کنید و یا از روی شماره شبا، شماره حساب و نام بانکی را که در آن حساب دارید استعلام بگیرید.
‏استعلام شماره شبا با شماره کارت
‏برای استعلام شماره شبا با این اپلیکیشن کافیست شماره کارت 16 رقمی خود را در بخش مربوطه وارد کنید و سپس نوع حساب بانکی را از بین موارد سپرده، تسهیلات، تسهیلات متمرکز و تسهیلات غیرمتمرکز انتخاب کنید. با انتخاب گزینه استعلام، شماره شبای خود و نام بانکی را که در آن حساب دارید، دریافت کنید.
‏استعلام شماره شبا با شماره حساب
‏برای استعلام شماره شبا با این نرم‌افزار کافیست شماره حساب خود را وارد کنید و سپس نوع حساب بانکی را از بین موارد سپرده، تسهیلات، تسهیلات متمرکز و تسهیلات غیرمتمرکز انتخاب کنید. با انتخاب گزینه استعلام، شماره شبای خود و نام بانکی را که در آن حساب دارید، دریافت کنید.
‏استعلام شماره حساب با شماره شبا
‏با استفاده از اپلیکیشن شماره شبا می‌توانید به راحتی و با وارد کردن شماره شبای خود و انتخاب نوع حساب از بین موارد سپرده، تسهیلات، تسهیلات متمرکز و تسهیلات غیرمتمرکز شماره حساب بانکی خود را استعلام بگیرید.
‏‏بهبود عملکرد نرم افزار

نظرات و امتیاز ها

۵۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
وحید غفوری
٢٠ دی ١٤٠١

‏✓ محدودیت استعلام بانکی ‏✓ خطای بانک سامان خطا میده اطلاعات ورودی صحیح نیست

۰ ۰
وحیدامیدی
١٣ دی ١٤٠١

ازتابستون تاحالا اصلا بروزرسانی نشده/حداقل۶شیش تادسترسی میخواد/نشونی سایت وشماره نذاشتن/امتیازش زیر۴رسیده وکمتروکمترداره میشه/نظرات منفی خیلی زیاداند/فقط هشت هزارواندی نصب کردنش/حجمش بالاست/نظرات اصلامطالعه نمیشه واهمیتی براسازنده نداره/نصف بیشتر بانک هاوموسسات مالی پشتیبانی نمیشه حتی بانک های مهم وپرمشتری/ماه هاست ارتقاداده نشده وسراغش نیومدن/ذره ای به نظرات مردم اهمیت بدیدوبخونیدشون

۱ ۱
سالار
١٢ دی ١٤٠١

برای همه بانک ها از روی شماره کارت کار نمی کنه

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده