استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
شبا - تبدیل کارت و حساب به شبا

شبا - تبدیل کارت و حساب به شبا

نسخه۴.۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۲/۱۶
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۷۱
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده محسن حیدریان
‏‏شبا مخفف شبکه بانکی ایران است. شبا یک استاندارد ملی است که در چارچوب استاندارد جهانی IBAN و با هدف یکپارچه سازی حساب‌ های بانکی تعریف شده‌ است. شبا؛ تبدیل شده شماره حساب شما به یک عدد 24 رقمی است که با IR شروع می‌شود و حساب بانکی شما را به صورت منحصر به فرد در تمام نظام بانکی ایران مشخص می‌نماید.
‏از آنجایی که بانک‌ها از شیوه‌های متفاوتی برای شماره‌گذاری حساب‌های مشتریانشان استفاده می‌کنند، شماره‌حساب‌های بانک‌های مختلف شبیه به هم نیستند و به همین دلیل انتقال پول بین بانک‌های گوناگون، ممکن بود دردسرساز شود. شماره شبا موجب یکپارچه سازی شماره حساب‌های بانکی برای جابجایی پول بین بانکی شده و انجام بسیاری از عملیات بانکی را ساده‌تر می‌کند.
‏اگر شما نیز به دنبال شماره شبای بانکی خود هستید کافیست اپلیکیشن شماره شبا را دانلود و نصب کنید تا در هر زمان و هر مکان بتوانید استعلام شماره شبای بانکی خود را انجام دهید. با اپلیکیشن شماره شبا به راحتی می‌توانید با وارد کردن شماره حساب بانکی یا شماره کارت خود، شماره شبا را دریافت کنید و یا از روی شماره شبا، شماره حساب و نام بانکی را که در آن حساب دارید استعلام بگیرید.
‏استعلام شماره شبا با شماره کارت
‏برای استعلام شماره شبا با این اپلیکیشن کافیست شماره کارت 16 رقمی خود را در بخش مربوطه وارد کنید و سپس نوع حساب بانکی را از بین موارد سپرده، تسهیلات، تسهیلات متمرکز و تسهیلات غیرمتمرکز انتخاب کنید. با انتخاب گزینه استعلام، شماره شبای خود و نام بانکی را که در آن حساب دارید، دریافت کنید.
‏استعلام شماره شبا با شماره حساب
‏برای استعلام شماره شبا با این نرم‌افزار کافیست شماره حساب خود را وارد کنید و سپس نوع حساب بانکی را از بین موارد سپرده، تسهیلات، تسهیلات متمرکز و تسهیلات غیرمتمرکز انتخاب کنید. با انتخاب گزینه استعلام، شماره شبای خود و نام بانکی را که در آن حساب دارید، دریافت کنید.
‏استعلام شماره حساب با شماره شبا
‏با استفاده از اپلیکیشن شماره شبا می‌توانید به راحتی و با وارد کردن شماره شبای خود و انتخاب نوع حساب از بین موارد سپرده، تسهیلات، تسهیلات متمرکز و تسهیلات غیرمتمرکز شماره حساب بانکی خود را استعلام بگیرید.
‏‏در نسخه جدید با بهبود تجربه کاربری و رفع ایرادات جزئی در برنامه ، سعی شده تجربه بهتری در استفاده از این برنامه داشته باشید.

نظرات و امتیاز ها

۷۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر هادی غفوریان
١٧ اردیبهشت ١٤٠٣

حیف برنامه به اون خوبی که با پولی کردن خرابش کردید

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر وحید غفوری
٢٠ دی ١٤٠١

‏✓ محدودیت استعلام بانکی ‏✓ خطای بانک سامان خطا میده اطلاعات ورودی صحیح نیست

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر وحیدامیدی
١٣ دی ١٤٠١

ازتابستون تاحالا اصلا بروزرسانی نشده/حداقل۶شیش تادسترسی میخواد/نشونی سایت وشماره نذاشتن/امتیازش زیر۴رسیده وکمتروکمترداره میشه/نظرات منفی خیلی زیاداند/فقط هشت هزارواندی نصب کردنش/حجمش بالاست/نظرات اصلامطالعه نمیشه واهمیتی براسازنده نداره/نصف بیشتر بانک هاوموسسات مالی پشتیبانی نمیشه حتی بانک های مهم وپرمشتری/ماه هاست ارتقاداده نشده وسراغش نیومدن/ذره ای به نظرات مردم اهمیت بدیدوبخونیدشون

میپسندم۹ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده