استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
شبا - تبدیل کارت و حساب به شبا

شبا - تبدیل کارت و حساب به شبا

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۰۷
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۲۹
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده محسن حیدریان
‏‏شبا مخفف شبکه بانکی ایران است. شبا یک استاندارد ملی است که در چارچوب استاندارد جهانی IBAN و با هدف یکپارچه سازی حساب‌ های بانکی تعریف شده‌ است. شبا؛ تبدیل شده شماره حساب شما به یک عدد 24 رقمی است که با IR شروع می‌شود و حساب بانکی شما را به صورت منحصر به فرد در تمام نظام بانکی ایران مشخص می‌نماید.
‏از آنجایی که بانک‌ها از شیوه‌های متفاوتی برای شماره‌گذاری حساب‌های مشتریانشان استفاده می‌کنند، شماره‌حساب‌های بانک‌های مختلف شبیه به هم نیستند و به همین دلیل انتقال پول بین بانک‌های گوناگون، ممکن بود دردسرساز شود. شماره شبا موجب یکپارچه سازی شماره حساب‌های بانکی برای جابجایی پول بین بانکی شده و انجام بسیاری از عملیات بانکی را ساده‌تر می‌کند.
‏اگر شما نیز به دنبال شماره شبای بانکی خود هستید کافیست اپلیکیشن شماره شبا را دانلود و نصب کنید تا در هر زمان و هر مکان بتوانید استعلام شماره شبای بانکی خود را انجام دهید. با اپلیکیشن شماره شبا به راحتی می‌توانید با وارد کردن شماره حساب بانکی یا شماره کارت خود، شماره شبا را دریافت کنید و یا از روی شماره شبا، شماره حساب و نام بانکی را که در آن حساب دارید استعلام بگیرید.
‏استعلام شماره شبا با شماره کارت
‏برای استعلام شماره شبا با این اپلیکیشن کافیست شماره کارت 16 رقمی خود را در بخش مربوطه وارد کنید و سپس نوع حساب بانکی را از بین موارد سپرده، تسهیلات، تسهیلات متمرکز و تسهیلات غیرمتمرکز انتخاب کنید. با انتخاب گزینه استعلام، شماره شبای خود و نام بانکی را که در آن حساب دارید، دریافت کنید.
‏استعلام شماره شبا با شماره حساب
‏برای استعلام شماره شبا با این نرم‌افزار کافیست شماره حساب خود را وارد کنید و سپس نوع حساب بانکی را از بین موارد سپرده، تسهیلات، تسهیلات متمرکز و تسهیلات غیرمتمرکز انتخاب کنید. با انتخاب گزینه استعلام، شماره شبای خود و نام بانکی را که در آن حساب دارید، دریافت کنید.
‏استعلام شماره حساب با شماره شبا
‏با استفاده از اپلیکیشن شماره شبا می‌توانید به راحتی و با وارد کردن شماره شبای خود و انتخاب نوع حساب از بین موارد سپرده، تسهیلات، تسهیلات متمرکز و تسهیلات غیرمتمرکز شماره حساب بانکی خود را استعلام بگیرید.
‏‏• طراحی مجدد برنامه
‏• امکان مشاهده سوابق استعلام
‏• امکان ویرایش سوابق استعلام

نظرات و امتیاز ها

۲۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سید مجید غیاثیان
٢١ بهمن ١٤٠٠

همه ی بانکها رو نداره حتی بانکهای اصلی و قدیمی مثل بانک ملی و سپه و ملت و صادرات رو نداره ، این یه ستاره رو دادم که نظرم ثبت بشه و در کل کاربردی و جامع نیست برنامه تون

۲ ۰
عظیمی
١٤ مهر ١٤٠٠

برنامه خوبیه اگر امکان اخذ شبای سپه و تجارت وملی و بعضی دیگر از بانک‌ها میسر شود خیلی عالی میشه

۵ ۰
عباس ملکی
٢٨ مهر ١٤٠٠

تبدل کارت به شبا همه بانک هارو نداره و تبدیل شماره کارت به شماره حساب نداره

۶ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده