استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Merge Matters: House Design

Merge Matters: House Design

نسخه۲۰.۱.۰۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۹/۱۵
تعداد دانلود۲۶ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۲۳۴
حجم۱۶۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده GreenPixel Ltd
‏‏به کتی از Merge Matters کمک کنید تا خانه و باغ را در این بازی‌های طراحی خانه تغییر دهد. 🤩طراحی خانه را تغییر دهید و کمی دکور کنید، هر اتاق را تمیز کنید و از باغ جدید خود مراقبت کنید. 🏡 با کتی بر هنر دکوراسیون منزل مسلط شوید. در این بازی های طراحی خانه بسازید و تزئین کنید. طراح این ملک شوید و آن را با سبک بازسازی کنید!👍

ویدئو معرفی بازی

‏وقتی کتی وارد دانشگاه رویاهایش نشد، پروژه دیگری پیدا کرد تا خودش را با آن مشغول کند. 🔧🔨او پیامی مرموز از پدربزرگش دریافت کرد که در عمارتش در گاردنزویل از او می‌خواست کمک کند. کل پروژه مانند یک رویای تب به نظر می رسید، اما این فقط نوعی حواس پرتی بود که کتی به آن نیاز داشت. او دست به کار شد و در موقعیت عجیبی قرار گرفت. 🤨
‏به همین ترتیب، کتی، یک دختر مدرسه ای سابق، صاحب خانه ای بزرگ شد که پر از راز است. عمارت عجیب پدربزرگش به خانه شیرین خودش تبدیل شد. گنجینه‌هایی در زیر زمین دفن شده‌اند، اتاق‌های مخفی پشت دیوارها پنهان شده‌اند، و بازدیدکننده‌ای مرموز در زیر پله‌ها در شب خش‌خش می‌کند... Brrrr! حتی دختر قوی ای مثل کتی هم نمی تواند به تنهایی از پس این بازی ها بر بیاید. کاسا او نیاز به یک تلنگر کامل در خانه دارد و شما می توانید به بازی بپیوندید!
‏جادوهای خود را به نمایش بگذارید و موارد را با هم تطبیق دهید تا اشیاء مفیدی را ایجاد کرده و به زرادخانه خود اضافه کنید. این اشیاء بعداً در روند طراحی و بازسازی به شما کمک خواهند کرد، بنابراین آنها را نگه دارید. آنها به شما این امکان را می دهند که خانه رویایی خود را بسازید و در Merge Matters به ​​استادی تبدیل شوید!
‏اگر زمانی احساس تنهایی کردید، می توانید یک نوزاد کورگی در کنار خود داشته باشید. او همراه وفادار شما خواهد بود و هر روز از ساختن و تزئینات را بسیار سرگرم کننده تر خواهد کرد. به او غذا بدهید، او را حمام کنید، با او بازی کنید و همانطور که شایسته اوست از او مراقبت کنید.
‏البته موفقیت شما بی توجه نخواهد بود. مردم سعی می کنند طراحی جدید را از شما دور کنند. شما نمی توانید اجازه دهید آنها این کار را انجام دهند. در مقابل کلاهبرداران مقاومت کنید و از کیتی در بازی های طراحی داخلی ما محافظت کنید.
‏همسایه ها را بشناسید و با آنها دوست شوید. به کتی کمک کنید تا شریک عاشقانه جدیدی پیدا کند که او را گرامی می دارد و از او مراقبت می کند، در حالی که او روی تزئین خانه ها تمرکز می کند. بازی های تزئینی علاقه کتی هستند، اما او هنوز باید عشق زندگی خود را پیدا کند.
‏گاردنسویل تنها یک شهر کوچک است. ورود شما شوک بزرگی برای مردم محلی خواهد بود، بنابراین برای باز شدن یک داستان جدید و نمادین آماده شوید. برای پذیرایی از مهمانان در ویلای خود آماده شوید، مهمانی های وحشیانه و شام های خانوادگی شیرین ترتیب دهید و در بازی های ادغام ما با ستاره های مشهور جهان ملاقات کنید! پازل بازی های خانه در انتظار است.
‏‏رفع و بهبود های مختلف.

نظرات و امتیاز ها

۲۳۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مهسا رحمانی
٤ روز پیش

سلام بازی خوبیه چی میشه گفت

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر بهار
٢١ خرداد ١٤٠٣

این بازی باحاله وفقط باید بلد باشی بازی کنی

میپسندم۷ نمیپسندم۴
عکس کاربر کرومی💜
١٧ خرداد ١٤٠٣

‏✗ خیلی بده خیلیییییی😡😡😡😡😡😡😡😡😡 ‏✗ اصلا بازی بالا هم نمیاره👿

میپسندم۸ نمیپسندم۱۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده