استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Prey Day: Zombie Survival

Prey Day: Zombie Survival

روز شکار

نسخه۱۵.۳.۳۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۲۷
تعداد دانلود۱۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱,۶۵۵
حجم۵۵۲ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده GreenPixel Ltd
‏‏بازی (Survival Survival Day) در دنیای پسا آخرالزمانی قرار گرفته است: در سال 2033 جهان شیوع یک عفونت ناشناخته را مشاهده کرد که تقریباً همه انسانها را نابود کرد.
‏ روز طعمه (Prey Day) - بازی بقا آنلاین که در شهر عظیم جهان آخرالزمانی صورت می گیرد. ویروس ناشناخته بخش بزرگی از جمعیت را نابود کرد و تعداد معدودی از بازماندگان را به جا گذاشت. بیشتر ساکنان تحت تأثیر ویروس به زامبی تبدیل شده یا جهش یافته اند. در میان هزارتوی خیابان های خالی ، بازماندگان اردوگاه ها را برای مقاومت در برابر انبوهی از زامبی ها و دزدکی حرکت کردن در خارج از خانه برای یافتن خویشاوندان و کشف علت این عفونت تقویت می کنند.

ویدئو معرفی بازی

‏ شما یکی از چند بازماندگان هستید که سرنوشت آن به طور مستقیم با این حوادث ارتباط دارد. با شکارچی و تشنگی برخورد کنید، به دنبال اردوگاه های بازماندگان باشید، پناهگاه خود را از مواد جمع آوری کنید. علل عفونت را با تکمیل تلاش ها بررسی کنید. به تاریک ترین گوشه های شهر بروید تا شرم و سلاح های منحصر به فرد را هدایت کنید. ساخت وسایل نقلیه که به مناطق سخت به دسترسی دسترسی پیدا می کنند.
‏ به جای با بازماندگان دیگر، به عنوان یک جرم برای دیدن شما حمل می کنید. متحد با دیگر بازیکنان در مناطق آنلاین برای مبارزه با زامبی و دیگر بازیکنان پنهان در خیابان ها شکار برای شکار آسان. جمع آوری دوستان خود برای رفتن به خطرناک ترین مناطق شهر.
‏ جهان آنلاین بسیار جذاب
‏ دنیای طعمه های روز کل شهری است که در اثر موجی از عفونت ویران شده است. این بازماندگان ساکن هستند - بازیکنان واقعی. شما می توانید با هر بازیکنی که ملاقات کرده اید ارتباط برقرار کنید ، در یک گروه به آنها بپیوندید یا با آنها بجنگید تا غارت خود را بدست آورید.
‏ وکلاً
‏ با سایر بازیکنان در یک طایفه قدرتمند متحد شوید و دسترسی به مکانهای قبیله ای را باز کنید ، جایی که موارد نادر پیدا خواهید کرد و کاردستی جدید را باز می کنید. به همراه قبیله خود می توانید یک پناهگاه نظامی متروکه را از هیولا پاک کنید ، یک پایگاه قبیله ای را در آن مستقر کنید و اقدامات نظامی واقعی را در خیابان ها شروع کنید.
‏ مهارت
‏ می توانید از وسایل مختلفی که در سفر خود جمع آوری کرده اید ، سلاح و تجهیزات جدید را تهیه کنید. مهارت های هنری به شما امکان می دهد پناهگاه خود را بسازید و از تله های دیگر بازیکنان در آن محافظت کنید!
‏ ماجرا
‏ با انجام کارها یا به سادگی کاوش در بندرگاه ، شما را به یک سری از ماجراهای فرو می ریزید ، به پایین شهر مترو ، سفر به کوه و پارک های ملی در حاشیه شهر می روید.
‏ روزهای (RPG) و بقاء زنده ماندن دشوار است برای زنده ماندن - این یک دنیای خطرناک پر از بازیکنان است که ممکن است اهداف و روش های بقاء مختلف داشته باشند. ارتباطات، متحد، مخالفت و نابودی رقبا - در بهترین سنت های (MMO) و بازی های (RPG)
‏‏رفع و بهبود های مختلف.

نظرات و امتیاز ها

۱,۶۵۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر میثم ایکس نوب
٣ روز پیش

‏✓ عالیییییییییییییییی گرافیک عالییییییییییییی دشمنان زیادددددددد

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر بنیامین
٦ روز پیش

‏✓ کیفیت بالا وداشتن وسایل زیاد ‏✗ خداوکیلی نداره عالی حتما نصب کنید

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر 𝐋𝐔𝐂𝐈𝐅𝐄𝐑
١٣ تیر ١٤٠٣

‏✓ گرافیک خوب ‏✓ زیاد بودن منابع ‏✓ دشمن های متفاوت ‏✓ لباس های متنوع ‏✓ توانایی صحبت با پلیر های دیگه ‏✗ کم بودن جای کیف ‏✗ زود خراب شدن وسایل بازیه خوبیه بعضی جا ها نت میخواد بدونه نت میشه بازی کرد اگه دوست داشتین میتونین نصب کنین و هیچ مشکلی هم ندارد اگر بازی بالا نیامد مشکل از خودتونه

میپسندم۱۴ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

دفاع در برابر زامبی‌ها

برای زنده ماندن تلاش کن

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده