خانه برنامه شخصی سازی
Pixel pie icon pack - free icon pack

Pixel pie icon pack - free icon pack

تعداد دانلود۴۰۰
امتیاز۵
تعداد نظرات۴
حجم۷۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده iEvil Dev
‏‏بسته ای از آیکون ها که سبک آیکون ها را در یک پیکسل نشان می دهد. نمادهای دور زیبا را با الهام از طراحی Flat Icon تمیز کنید. با پشتیبانی از پرتاب poco ، پرتاب مایکروسافت و موارد دیگر
‏مجموعه ای از آیکون های رنگارنگ ، متشکل از بیش از 10000 آیکون ، با طرح خطی ، رنگ های جسورانه و شکل های گرد.
‏لطفا توجه داشته باشید: - این مجموعه ای از آیکون هاست و یک پرتاب ویژه برای اندروید مورد نیاز است ، به عنوان مثال ، پرتاب نوا ، پرتاب Atom ، پرتاب Apex ، پرتاب Poco و غیره با Google کار نمی کند. اکنون Launcher ، Pixel Launcher یا هر لانچری که با تلفن همراه باشد.
‏نکات حرفه ای:
‏- برای تصویر زمینه ، برنامه بسته بسته آیکون → فهرست → تصاویر پس زمینه → درخواست کنید. تصاویر پس زمینه جدید اغلب اضافه می شود.
‏- جستجو یا یافتن یک نماد جایگزین:
‏1. نماد مطبوعات طولانی برای جایگزینی در صفحه اصلی options گزینه های آیکون → ویرایش icon روی نماد ضربه بزنید pack بسته آیکون را انتخاب کنید arrow برای باز کردن آیکن ها ، فلش را در سمت راست و بالا فشار دهید
‏2. برای دسترسی به دسته های مختلف ، انگشت خود را بکشید یا از نوار جستجو برای یافتن نماد جایگزین ، روی گزینه تعویض ، انجام شود ضربه بزنید!
‏اگر مثلاً ایده یا پیشنهادی دارید ، این یا آن نماد را دوست ندارید ، و ایده دارید که چگونه آن را بهتر کنید. به ما ایمیل در support@porting-team.ru ارسال کنید
‏با داشتن نمادها مشکل دارید؟
‏احساس رایگان برای ما از طریق ایمیل به support@porting-team.ru ارسال کنید
- Update icons
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟