خانه برنامه آموزشی
نسخهv۱.۰
آخرین بروزرسانی۹۸/۰۹/۰۹
تعداد دانلود۲۰۰
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده فاطمه محمدی

‏‏دکلره یا دکلراسیون به زبان ساده به عمل برداشتن رنگ مو گفته می شود؛ که نتیجه ی آن تغییر رنگ پیگمنت های مو یا رنگدانه های مو از ساختمان مو بوده و رنگ مو را از تیره به روشن تبدیل میکند .

‏لازم به یادآوری است که رنگ کردن موها امری ساده نبوده و از آن جایی که یک فرآیند شیمیایی است احتیاج به توجه و تجربه دارد.

‏به ویژه خانم های با موهای تیره که در صدد بلوند کردن موهای خود باشند می بایست مراقبت های لازمه را بکار برده و از آن جایی که روشن کردن موها احتیاج به دکلره کردن آنها دارند، چنین افرادی می بایست با روش درست دکلره کردن موها اشنا شوند. در این مقاله به این مسئله بیش تر پرداخته شده و دکلره کردن صحیح موها اموزش داده شده است.

‏دکلره یا دکلراسیون به زبان ساده به عمل برداشتن رنگ مو گفته می شود؛ که نتیجه ی آن تغییر رنگ پیگمنت های مو یا رنگدانه های مو از ساختمان مو بوده و رنگ مو را از تیره به روشن تبدیل میکند .

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟