خانه برنامه آموزشی
معرفی انواع لپ تاپ و راهنمای خرید

معرفی انواع لپ تاپ و راهنمای خرید

تعداد دانلود۳۰۰
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده فاطمه محمدی
‏‏بی‌شک انتخاب و خرید لپ تاپ در میان انبوهی از برندها کار وقت‌گیر و خسته‌کننده‌ای است. امروزه لپ‌تاپ با مدل‌های گوناگون و طیف‌ وسیعی از مشخصات در بازار موجود است ولی ما در شهرسخت‌افزار به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین لپ تاپ را بر اساس بودجه خود انتخاب کنید.
‏در این برنامه ما پیشنهادها را بر اساس اولویت قیمت مرتب کرده‌ایم تا هر خریدار بتواند بر اساس میزان بودجه خود، بهترین لپ‌تاپ ممکن را تهیه کند. دقت داشته باشید در بازار لپ تاپ با گارانتی‌های مختلف، نوسان قیمت بیشتری را شاهد هستیم؛ اما ما سعی کرده‌ایم قیمت معقول و میانگین هر مدل را ذکر کنیم و انتخاب نهایی گارانتی‌ها را به شما خواننده عزیز واگذار کنیم. لیست ما فارغ از طرفداری از برند و نام سازنده تهیه شده است و دلیلی وجود ندارد که حتماً از تمامی برندها نماینده‌ای در آن وجود داشته باشد. ما تنها به بهترین و خوش قیمت‌ترین لپ‌تاپ در هر شاخه فکر کرده و سعی می‌کنیم شما را از بهترین گزینه‌ها باخبر سازیم.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟