خانه برنامه کتاب

ارابه خدایان

۲,۰۰۰ تومان
با ضمانت خرید
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
تعداد دانلود۱۰۰
سازنده سامان علی ویسی
نسخهکامل
حجم۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۶/۰۳/۰۹
‏‏کتاب ارابه خدایان برای دوستداران مسائل ماورا و مبحث متافیزیک قطعا نامی آشنا و جنجالی است.
‏این کتاب مدت ها جزو کتابهای ممنوع الانتشار بوده است.

‏ارابه خدایان که یکی از آثار خیلی معروف اریک فون دنیکن erich von daniken میباشد (از وی به عنوان پدر فضانوردی باستانی یاد می کنند) در برگیرنده نکات و مباحث خیلی جنجالی و معروف فضانوردان باستانی میباشد.
‏در کتاب نظریه معروف این نویسنده مطرح میشود و ایشان عقیده دارند که در سالهای خیلی دور جنگی در کهکشانها در گرفته است و قوم مغلوب برای فرار از دست تعقیب کنندگان که قوم غالب میباشند در راه فرار خود به زمین بر میخورند و آنجا را پناهگاهی امن و خوب یافته و در اعماق زمین در دل غارها و جاهایی که خود احداث میکنند مخفی میشوند تا آبها از آسیاب بیافتد و.........
‏خوب همه موضوع رو لو ندم و میذارم دوستان عزیز خودشون کتاب رو مطالعه کنند.
‏کتاب ارابه خدایان درباره یک فرضیه است که اشاره به این دارد بسیاری از تکنولوژی ها و تمدن ها و همچنین ادیان امروزی برگرفته از مسافران فضایی به نام خدایان هستند.کلمه خدایان در بسیاری از کتاب های باستانی و همینطور تورات اشاره به موجودات فرا زمینی دارد که در قدیم به ان ها خدایان گفته می شده است.
‏ارابه خدایان به ۲۰ زبان زنده دنیا ترجمه شده‌است و حدود ۶۰ میلیون جلد از آن در سراسر جهان بفروش رفته‌است.
‏*** 
‏ارابه خدایان چون در دنیای اینترنت بصورت پراکنده و باکیفیت بسیار پایین اسکن شده بود ، تمام کتاب را بصورت کامل و مصور با صرف زمان چند ماهه  گردآوری و تایپ مجدد نمودیم. 
‏لذا  عزیزانی که کتاب را مطالعه می نمایند با ستاره ها و نظرات خود مایه دلگرمی ما شوند.
‏برخی منابع کتاب :
‏www.mysticknowledge.org
‏www.ancientaliensdebunked.com
‏www.wikipedia.org
‏www.irebooks.com
‏www.takbook.com
‏www.beytoote.com

تغییرات در نسخه جدید

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای برنامه

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۲,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟