استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سیر و سفر
مسیر اتوبوس های شیراز

مسیر اتوبوس های شیراز

نصب در حال دریافت
نسخهShirazBus
آخرین بروزرسانی۱۳۹۴/۰۳/۱۰
تعداد دانلود۱۹ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۷۱
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده گروه فناوری اطلاعات سها
‏‏.:. مسیر اتوبوس های شیراز .:.
‏از آنجا که حمل و نقل عمومی یکی از مهم ترین وسایل حمل و نقل کشوری محسوب می شود، برآن شدیم تا پکیج کاملی از اطلاعات حمل و نقلی شهرستان های مختلف را در اختیار شهروندان عزیز قرار دهیم. در این برنامه شما دوستان عزیز ضمن اینکه لیست تمامی خطوط اتوبوسی را در صفحه خانه مشاهده می کنید همچنین می توانید با جستجوی قسمتی از مسیر موردنظر، اتوبوس های عبوری از آن گذر را نیز مشاهده و از آن استفاده کنید. همچنین زمان تقریبی طی مسیر نیز را نیز می توانید در صفحه ی جزییات خط مربوطه مشاهده نمایید!
‏ما کمال سعی خود را کرده ایم تا تمامی خطوط اتوبوسی را در این نرم افزار قرار دهیم درعین حال قابلیتی افزودیم که در صورتیکه خط اتوبوسی از قلم افتاده باشد یا درآینده اضافه شود، شما کاربران محترم بتوانید به راحتی آن را به برنامه خود اضافه کنید. امیدواریم این برنامه ی رایگان، در زمان های مختلف به کار شهروندان عزیز و مسافرین محترم آید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده