خانه بازی آموزشی
بازی آزمایشگاه حافظه

بازی آزمایشگاه حافظه

تعداد دانلود۷۰۰
حجم۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده محسن
‏‏با انجام این بازی حافظه خود را تقویت کنید، واکنش مغز خود را سرعت ببخشید، کارایی حافظه خود را بیشتر کنید و امتیاز خود را در دنیا به اشتراک قرار دهید.
‏‏این بازی کاملا رایگان است و نیازی به پرداخت درون برنامه ای ندارد.
‏‏مزایای انجام این بازی:
‏‏مغز شما متشکل از بخش های متفاوتی است که هر کدام نیاز به تمرین و پرورش دارد تا سلامت مغز شما تضمین شود و مهارت های ذهنی شما افزایش پیدا کند. عدم توجه به مغز می تواند به آسیب های مغزی منجر شود که خطر بیماری هایی مانند آلزایمر و سایر اختلالات مغزی را در صورت عدم استفاده از ذهن که با افزایش سن همراه است را بیشتر می کند.
‏‏به سادگی با انجام این بازی مغز شما به روش های مختلفی به چالش کشیده می شود که می تواند تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از تنبلی ذهن و از دست دادن کارایی آن داشته باشد.
‏‏فکر کردن، محاسبه، به یاد آوردن تصاویر، به خاطر سپردن جای تصاویر و استفاده از نیمکره چپ مغز تنها برخی از مواردی هستند که در این بازی در نظر گرفته شده است.
‏منوی بازی شامل
‏‏1-تساوی اعداد
‏‏2-جمع و تفریق
‏‏3-بزرگ یا کوچک بودن افراد
‏‏4- جدول ضرب
‏‏5-بخش کدام عدد
‏‏6-بخش کدام حیوان
‏‏7-بخش کدام حرف
‏‏8-تعداد تکرار عکس
‏‏9-متشابه ها
‏‏اعمال تغییرات جدید
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟