En
حجم:۱.۸ مگابایت
نسخه: JoApp FREE(۱۳۹۵/۰۹/۲۸)
کسب و کار
۴
۴
۲
هزار
دانلود
ایده های پول سازی #1
ایده های پول سازی #2
ایده های پول سازی #3
ایده های پول سازی #4
ایده های پول سازی #5
ایده های پول سازی #6
ایده های پول سازی #7

   توضیحات

‏‏به نام خداوند زیبایی ها
‏همشهری جوان: دلایل بسیاری وجود دارند که باعث می شوند هیچ کس دوست نداشته باشد کسی از میزان دقیق دارایی اش باخبر شود. اینها تنها محدود به قشر پردرآمد جامعه هم نمی شود، اگر به دوروبرتان دقت کنید، حتی آدم های کم درآمد هم به طور دقیق به شما نمی گویند چقدر درآمد دارند!

‏این شاید خودش موضوع خوبی برای یک پرونده در آینده باشد که چرا ما تا این حد پنهان کار یا محافظه کار هستیم اما فعلا همین بس که این فضا را درک کنید و بدانید ما برای تهیه این پرونده با چه دشواری هایی مواجه بودیم.

‏موضوع پرونده درآمدزاترین تخصص های حال حاضر ایران است. این موضوع را با پردرآمدترین اشخاص ایران اشتباه نگیرید که آن حکایت دیگری دارد. حتی موضوع مورد بحث ما مربوط به مشاغلی مثل ساختمان سازی یا کارخانه داری نیست که آنها بیش از تخصص به سرمایه نیاز دارند.

‏بنابراین پرس و جو درباره پردرآمدترین مشاغل حال حاضر ایران را آغاز کردیم و فهرستی که همراه با توضیح می خوانید حاصل همین جست و جو میان جامعه محافظه کار ایران است!
‏روش ها وایده های مختلفی برای درامد وجود دارند که گروه نرم افزاری سوما این افتخار رادارد که انها ار جمع اوری کرده ودر اختیار هموطنان عزیمان قرار بدیم
‏((امید است ایران را جای بهتری برای زندگی کنیم))

   تغییرات در نسخه جدید

‏‏تغیرات لازمه مذکور شده با تشکر

   دسترسی های نرم افزار

  • دیدن وضعیت شبکه
  • اینترنت
  • نوشتن بر روی حافظه گوشی
  • بیدار نگه داشتن دستگاه
  
۴
  
۴
هادی
۱۳۹۷/۰۳/۱۷
مزخرف
  
♜♞♝♚♛KiA♕♔♝♘♜
۱۳۹۶/۰۴/۲۹
دانستنش بهتر از ندانستنش,....... 🐀🐇KIA
‎−۲   
تهران زیبا
۱۳۹۵/۰۹/۳۰
واقعا احسنت
‎−۲