خانه برنامه پزشکی و سلامت
سروش سلامتی

سروش سلامتی

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی پزشکی و سلامت
تعداد دانلود۱۰۰
سازنده سروش سلامتی
نسخه۰.۱.۱
حجم۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۳/۱۲
‏‏جمعی از دانشجویان علوم پزشکی هستیم که اطلاعات منتشر شده در مورد ویروس کرونا را از منابع مختلف جمع آوری، دسته بندی و ارزیابی کرده ایم ؛ و با محتواهای تولید شده در این زمینه تطبیق دادیم و بهترین ها را در اختیار شما قرار می دهیم.
‏تمامی مطالب بیان شده در این اپلیکیشن مطابق با توصیه های منتشرشده توسط سازمان بهداشت جهانی، مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های آمریکا و سایت ها و کانال های دانشگاه های علوم پزشکی ازجمله دانشگاه تهران و دانشگاه شهید بهشتی است.


‏چه هدفی داریم؟
‏ما معتقدیم که آگاهی سلامتی می آورد. آگاهی داشتن از راه های پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا کمک میکند که تعداد کمتری از افراد به این بیماری مبتلا شوند.


‏چه فایده ای داره؟؟
‏روزانه با اطلاعات مختلفی در مورد ویروس کرونا مواجه می شویم که از درست بودن آن ها مطمئن نیستیم.
‏منبع تمام موضوعاتی که در اپلیکیشن آمده، ذکر شده است و شما میتوانید از صحت آن ها مطمئن شوید.
‏اپلیکیشن دارای بخش های مختلف سالمندان، کودکان، سلامت روان ،مادران باردار ، راه های پیشگیری و ضدعفونی و مراقبت از بیمار است.

‏مشکلات احتمالی چیه؟

‏ممکن است که به برخی از ویدیو ها نتوانید دسترسی پیدا کنید چون آن ها در فضای تلگرام منتشر شده اند. در چنین مواقعی از طریق راه های ارتباطی ای که در اپلیکیشن گفته شده، از ما بخواهید تا ان ها را برای شما ارسال کنیم.


‏دسترسی ها:

‏برای مشاهده ویدیو ها و دسترسی به منابع و فایل ها باید از اینترنت استفاده کنید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟