خانه برنامه صوت و موسیقی
Music Equalizer & Bass Booster

Music Equalizer & Bass Booster

تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۳
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده Coocent
‏‏اکولایزر و تقویت کننده برای شما برای پخش موسیقی صوتی و لذت بردن 🎶
‏Music Equalizer Music & Bass Booster یک اکولایزر است که با اکثر برنامه های موسیقی کار می کند ، باس شما را در حداکثر دامنه تقویت می کند و هر کجا که هستید صدا با کیفیت بهتری را برای شما فراهم می کند! فقط پخش کننده موسیقی خود را روشن کرده و Music Equalizer & Bass Booster را باز کنید و بلافاصله صدای باس واضح تر و قوی تر دریافت کنید. صدای خود را تقویت کنید و حجم موسیقی خود را تقویت کنید!
‏ این امکان را برای شما فراهم می کند که موسیقی متن آهنگ خود را با یک اکولایزر پنج باند تنظیم کنید ، می توانید سبک موسیقی خود را DIY کنید. با یک اکولایزر فوق العاده تقویت کننده می توانید اتاق خود را به سالن کنسرت منتقل کنید!
‏اکولایزر
‏8 پیش تنظیم کننده ژانر موسیقی حرفه ای برای انتخاب شما وجود دارد (Classic، Dance، Metal، Hip-hop، Jazz، Pop، Rock، and Flat)
‏ 
‏تقویت کننده باس
‏با تشکر از فناوری رمزگشایی صوتی حرفه ای ، تقویت کننده باس باعث افزایش حجم باس شما در حداکثر دامنه و افزایش کیفیت صدای شما می شود
‏ 
‏مجازی ساز
‏یک مجازیساز می تواند تنها با یک کلیک یک کنسرت زنده صوتی را به شما بدهد.
‏ 
‏طیف صدا بصری
‏می توانید هنگام گوش دادن به آهنگ ، طیف صدای بصری شگفت انگیز را تماشا کنید. طیف صدا مطابق ریتم صوتی حرکت می کند.
‏ 
‏🌟سایر ویژگی ها:
‏- رعد و برق لبه
‏- کنترل نوار اطلاع رسانی
‏- کنترل پخش کننده موسیقی
‏- مضامین رنگارنگ
‏نکات:
‏برای جلوه بهتر از هدفون استفاده کنید.
‏برای خروج کامل از برنامه ، لطفاً روی دکمه سوئیچ در قسمت اعلان کلیک کنید.
‏این تقویت کننده صدا اکولایزر را برای تلفن اندرویدی بارگیری کنید. اکولایزر موسیقی و تقویت کننده باس ، باس بیشتر ، حسی بیشتر!
* Add switch for 5 or 10 bands equalizer
* Fixed for android 11
* Fixed bugs
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟