استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Emoji and Memoji Sticker Maker

Emoji and Memoji Sticker Maker

نسخهsticker.ly WASticker ۲.۰.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۰/۱۸
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۱۳
حجم۱۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده MaGeD
‏‏مجموعه جدید استیکرهای ایموجی با بیش از 50000+ استیکر خنده دار اکنون به عنوان برچسب (WAStickerApps) برای شما در دسترس است
‏از این بسته برچسب رایگان ایموجی با صدها برچسب زیبا لذت ببرید! یک ایموجی عاشقانه عاشقانه یا استیکرهای قلب بفرستید، تولد را تبریک بگویید و گلهای زیبا بفرستید، یا فقط صبح بخیر یا شب بخیر. همچنین برچسب هایی برای بزرگسالان و عاشقان زوج، برچسب شخصیت های مشهور و ستاره های ورزشی (فوتبال، بیسبال، بسکتبال، بدنسازان)، حیوانات (گربه، اسم حیوان دست اموز، سگ، اسب شاخدار) و موارد دیگر پیدا خواهید کرد. برخی از استیکرهای مورد علاقه‌تان، مانند شکلک‌های ستاره‌های سینما، نیز در اینجا هستند.

ویدئو معرفی برنامه

‏همچنین شامل برچسب‌های مموجی‌های باورنکردنی است
‏اگر دوست دارید استیکرهای اموجی خنده‌دار را برای دوستان خود ارسال کنید، از شکلک‌های استیکرهای برنامه ما خوشتان می‌آید. برای WhatsApp.
‏استیکرهای بی‌نقص زیادی برای WhatsApp وجود دارد. ممکن است از میم های خنده دار ما برای اضافه کردن سرگرمی به زندگی خود استفاده کنید. زندگی همیشه با شادی و غم همراه است. شما همچنین می توانید از ایموجی ما برای بیان تمام احساسات به دوستان خود در چت استفاده کنید. از آنجایی که برخی از رتبه بندی محتوای بسته های استیکر ما WAStickerApps 18+ است، ما تعداد زیادی استیکر عشق 💞 را در اختیار شما قرار می دهیم، از جمله استیکرهای محبوب WhatsApp: استیکرهای زوج، برچسب های بوسه، استیکرهای 'دوستت دارم' و غیره. نه تنها این استیکرهای روزانه، بلکه برخی استیکرهای خاص مانند استیکرهای کریسمس، استیکرهای تولد، میم های WAStickerApps و غیره نیز تهیه می شوند. علاوه بر این، ما برچسب‌های حیوانات بامزه‌ای را برای دوستداران حیوانات خانگی ایجاد می‌کنیم.
‏ما تعداد زیادی استیکر جدید واتس‌اپ از انواع مختلف، مانند استیکرهای زیبا 🦄، برچسب‌های kawaii 🐾، برچسب‌های خنده‌دار 🤡، برچسب‌های عاشقانه 💏، عشق ایجاد کردیم. استیکرهای ❤، استیکرهای انیمه 🎉، استیکرهای تولد 🎂، ایموجی‌ها و استیکرهای میم واتس‌اپ، تعداد زیادی استیکر واتس‌اپ برای تبلیغ یک تجربه چت جالب در واتس‌اپ. با این WAStickerApps، بسته استیکرهای محبوب WhatsApp 2021 را در اختیار دارید. و به راحتی می توانید استیکرها را برای تصاویر به اشتراک بگذارید. بیا و دانلود رایگان یکی! یا تعداد زیادی استیکر واتس اپ را از دست خواهید داد! 🎉🤞
‏ما بسته‌های استیکرهای سه بعدی شگفت‌انگیز را به شما پیشنهاد می‌کنیم تا بتوانید یکی را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید. منتظر چه چیزی هستید؟
‏ br>💕 مستقیماً با یک لمس برای دوستان ارسال کنید
‏💕 مجموعه گسترده ای از استیکرهای خنده دار و برچسب های لایک
‏💕 ما مرتبا برچسب های جدیدی اضافه می کنیم.
‏💕 دوستان و خانواده شما می توانند استیکرهایی را که برایشان ارسال می کنید ذخیره کنند. .
‏سؤالات متداول
‏نحوه افزودن برچسب به (WAStickerApps)
‏1. روی نماد «+» در کنار دسته برچسب‌هایی که می‌خواهید اضافه کنید و تأیید کنید ضربه بزنید.
‏2. استیکرهای جدید Emoji - WAStickerapps جدید را باز کنید، روی نماد ایموجی در گوشه سمت چپ ضربه بزنید و سپس روی نماد استیکر در پایین ضربه بزنید. دسته برچسب‌های شما در پانل ظاهر می‌شود (بعد از نمادهای ساعت و ستاره).
‏نحوه حذف برچسب‌ها از (WAStickerApps)
‏1. روی نماد ایموجی در گوشه سمت چپ ضربه بزنید و سپس روی نماد برچسب در پایین ضربه بزنید.
‏2. روی نماد «+» نشان داده شده در سمت راست در همه برگه‌های برچسب ضربه بزنید.
‏3. روی برگه «استیکرهای من» در بالا ضربه بزنید و با استفاده از نماد سطل زباله، هر دسته را حذف کنید. اگر اشتباهاً آن را حذف کنید، همیشه می‌توانید دوباره دسته‌ای از این نوع را از برنامه New Emoji Stickers اضافه کنید.
‏اگر از مجموعه برچسب‌های ما لذت می‌برید، تعداد بیشتری از برچسب‌های ما را از طریق برچسب‌های جدید Emoji به دیگری ارسال کنید - WAStickerapps جدید با تشکر 😍
‏‏اصلاحات و پیشرفت‌ها

‏برچسب‌ها و میم‌های خود را ایجاد کنید برچسب‌ها را توسط Sticker Maker بسازید
‏عشق، میم‌های خنده‌دار، ایموجی، برچسب‌های کارتونی

نظرات و امتیاز ها

۱۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمدرضا غفوری
٨ مهر ١٤٠١

فیلم پس از شما عزیزان برای آشنایی

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر 5077
٢٦ دی ١٤٠٢

عالیی

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر النا
٢١ اردیبهشت ١٤٠١

خوب

میپسندم۲ نمیپسندم۰

برنامه‌های مرتبط