استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Enemy Waters : Submarine and Warship battles

Enemy Waters : Submarine and Warship battles

نسخه۱.۱۳۹
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۱۰/۱۵
تعداد دانلود۴۸ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۱۳۸
حجم۶۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Teapot Games
‏‏بازی موش و گربه بین رزم ناوها و زیر دریایی ها!
‏زیردریایی خود را در مسیر رزم ناو دشمن قرار دهید و با پرتاب یک اژدر آن را به قعر آبهای دریا بفرستید!
‏شما ناوگانی از رزم ناوها و زیردریایی ها را در اختیار دارید و میبایست با شکست کشتی های جنگی دزدی دریایی به نام جان کوچیکه بندرها و چاه های نفت دریایی را فتح کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏نفوذ خود را در اقیانوس ها گسترش دهید و با ساخت بهترین رزم ناوها و زیردریایی ها در برابر کشتی های جنگی جان کوچیکه که همچنان هم به تعدادشان افزوده میشود بایستید.
‏برای جان کوچیکه تله بگذارید، در کمینش بنشینید و در نهایت محموله های او را از بین ببرید. مطمئن باشید که او هم همین کار را با شما خواهد کرد پس بهتر است هر کدام از کشتی های حاوی محموله هایتان را با چند رزم ناو و زیردریایی اسکورت کنید.
‏متاسفانه جان کوچیکه هم از زیردریایی استفاده میکند و شما برای اطلاع از وجود آنها میتوانید از سیگنال های صوتی استفاده کنید. سعی کنید قبل از اینکه این زیردریایی ها موضع بگیرند و اژدر پرتاب کنند آنها را با بمب ها و مین های دریایی از بین ببرید.
‏وقتی با زیردریایی حرکت میکنید میتوانید مخفیانه از کنار کشتی های جنگی جان کوچیکه عبور کنید و به راهتان ادامه دهید یا اینکه به بندر مقصد رفته و از آنجا به سمت کشتی اژدر پرتاب کنید. اگر کشتی دشمن به سمت تان بمب انداخت میتوانید با زیردیایی تان به عمق بیشتری بروید و از خطر بمب در امان بمانید.
‏کشتی ها و زیردریایی های این بازی همه از روی مدل اصلی خود در جنگ جهانی دوم، دوران جنگ سرد و دوران کنونی ساخته شده اند.
‏زیردریایی ها
‏- زیردریایی تنچ کلاس، این زیردریایی ها در نیروی دریایی آمریکا، برزیل، ترکیه و پاکستان مورد استفاده واقع میشوند. از این زیردریایی ها در جنگ جهانی دوم و همچنین آزادسازی بنگلادش استفاده شده است.
‏- زیردریایی اوبرون، این زیردریایی برای نیروی دریایی انگلستان ساخته شده و معروفیت آن به اندازه معروفیت زیردریایی های موزه ای است.
‏- زیردریایی دفنه، زیردریایی دیزلی الکتریکی ساخت فرانسه که در نیروی دریایی فرانسه از آن استفاده میشود. این زیردریایی اساسا برای ماموریت های گشت زنی ساخته شده و قابلیت پرتاب اژدر از پشت سر را نیز دارد.
‏- زیردریایی فاکس ترات، نامی که ناتو روی یکی از زیردریایی های ساخت شوروی سابق گذاشته است. این زیردریایی در نیروی دریایی هند و در جنگ بین پاکستان و هند (نبرد آزادسازی بنگلادش در سال 1972) استفاده شده است. نقطه قوت این زیردریایی حرکت آرام و بی سر و صدای آن است.
‏- زیردریایی کیلو، ساخت شوروی سابق و باز هم نامی که توسط ناتو برای این زیردریایی انتخاب شده است. این زیردریایی در نیروی دریایی روسیه و هند مورد استفاده قرار گرفته و در طول مدت جنگ سرد از آن استفاده شده است.
‏- زیردریایی هسته ای آکولا، اولین بار توسط شوروی سابق مورد استفاده واقع شده و پس از آن هم در نیروی دریایی روسیه به خدمت گرفته شده است. این زیردریایی در اواخر دوران جنگ سرد ساخته شده و در حال حاضر در نیروی دریایی روسیه و هند مورد استفاده قرار میگیرد.
‏- زیردریایی لوس آنجلس، زیردریایی با سوخت هسته ای برای انجام حملات سریع که در نیروی دریایی آمریکا از آن استفاده میشود. قابلیت حرکت آرام و بی سر و صدای این زیردریایی بهبود یافته است.
‏- زیردریایی آریهانت، زیردیایی با سوخت هسته ای و امکان پرتاب موشک های بالستیک، این زیردریایی برای نیروی دریایی هند ساخته شده و موشک ها در قسمت بالایی زیردریایی نصب میشوند.
‏- زیردریایی یاسن، ساخت این زیردریایی با هدف نوسازی ناوگان دریایی روسیه بوده است. این زیردریایی قابلیت پرتاب موشک را نیز داراست.
‏- زیردریایی ویرجینیا، پیشرفته ترین زیردریایی که تا به حال ساخته شده است. به نظر می آید این زیردریایی تا سال 2070 در وضعیت آماده به نبرد باقی بماند.
‏کشتی ها
‏- کشتی فلاور کلاس، استفاده شده به عنوان یک کشتی جنگی در جنگ جهانی دوم و به عنوان یک کشتی ضد زیردریایی با قابلیت حمل بار در نبرد آتلانتیک توسط نیروی دریایی انگلیس و فرانسه، از این کشتی همچنین برای اسکورت رزم ناوها نیز استفاده شده است.
‏- کشتی اوارتس، نیروی دریایی آمریکا از این کشتی به عنوان ناوشکن و اسکورت کشتی های باری در جنگ جهانی دوم استفاده کرده است.
‏- کشتی ویتبای، کشتی باری نیروی دریایی سلطنتی انگلیس که بعد از جنگ جهانی دوم رسما مورد استفاده واقع شده است.
‏- رزم ناو کامندانت ریوری، رزم ناوی که برای نیروی دریایی فرانسه ساخته شده و به درد ماموریت های گشت زنی در آبهای فرا منطقه ای در زمان صلح و اسکورت کشتی های دیگر در زمان جنگ میخورد. این رزم ناو ضد زیردریایی است.
‏- کشتی پتیا، پتیا نامی است که توسط ناتو برای این کشتی انتخاب شده است. این کشتی برای نبرد در آبهای کم عمق ساخته شده و ضد زیردریایی نیز هست. نیروی دریایی شوروی سابق، هند و ویتنام در طول جنگ سرد از این کشتی استفاده کرده اند. این کشتی بعدها در نیروی دریایی روسیه نیز به کار گرفته شد ولی اکنون فقط در نیروی دریایی ویتنام وجود دارد.
‏- کشتی لیندر، رزم ناوی برای خدمت در نیروی دریایی سلطنتی انگلیس که دارای ضد هوایی برای مقابله با حملات هوایی نیز هست. از این کشتی در نیروی دریایی اندونزی و پاکستان نیز استفاده شده است.
‏- کشتی اسپورا، رزم ناوی ساخت آرژانتین که از روی یک رزم ناو آلمانی ساخته شده و از آن در نیروی دریایی آرژانتین استفاده میشود.
‏- کشتی برانشوییگ، ساخت آلمان است و در حال حاضر تحت فرمان ناتو برای انجام ماموریت های ساحلی
‏- کشتی کامورتا، ضد زیردریایی با قابلیت اختفا ساخته شده برای نیروی دریایی هند، این کشتی از موشک های ضدهوایی و سیستم امواج صوتی آرایه ای استفاده میکند. از این کشتی در نبرد با دزدان دریایی سومالی استفاده شده است.
‏‏*تغییر در گزینه های پیش فرض سازگاری با چند نفره
‏* کمی بهبود تعادل بازی

نظرات و امتیاز ها

۱۳۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 342593
١٢ فروردین ١٤٠٢

‏✗ بازی ادامه نداره و به مرحله ای میرسی که تکرار هست و این جذاب نیست

میپسندم۱۸ نمیپسندم۶
عکس کاربر مهدی
٩ اسفند ١٤٠١

درد نمیخوره بالا نمیاره

میپسندم۲۹ نمیپسندم۱۴
عکس کاربر حسین
١١ آذر ١٤٠١

‏✓ بازی خوبه است ‏✓ سرگرم کننده ‏✗ گرافیک نسبتاً پایین سلام بچه های کسی میدونه چجور باید لول بگیریم تا کشتی های بعدی باز بشن

میپسندم۴۷ نمیپسندم۱۸

دیگران نصب کرده‌اند

جنگ دریاها

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده