استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
War Dogs : Air Combat Flight Simulator WW II

War Dogs : Air Combat Flight Simulator WW II

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۶۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۱۹
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۱۰۴
حجم۶۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Teapot Games
‏‏وار داگز یک بازی شبیه سازی نبرد های هوایی جنگ جهانی دوم هست که دارای ۲۴ هواپیما از پنج قدرت اصلی آن جنگ است، ایالات متحده، آلمان، انگلستان، ژاپن و روسیه. بازی انواعی از حالات هواپیما های استفاده شده در جنگ بزرگ (ww1) را نمایان می کند، داگ فایتر ها(جنگنده های هوایی)، دایو بامبر ها(بمب افکن های شیرجه ای) تورپدو بامبر ها(هواپیماهای اژدر افکن) و تعداد زیادی هیوی بامبر(بمب افکن سنگین).

ویدئو معرفی بازی

‏بازی دارای هر دو حالت مرحله های یک نفره و نبرد های گسترش یافته مالتی پلیر(چند نفره آنلاین) در میان پنج قدرت اصلی به همراه صحنه هایی از مسافت های بیابان های آفریقای شمالی تا سواحل جزایر ژاپن می باشد.
‏وار داگز بر اساس شبیه ساز پرواز از زمین(یعنی ابتدا تیک آف) ساخته شده که بیشترین لذت تجربه ی نبرد هوایی را عرضه کند، و جدای از تعداد زیادی بازی موبایلی هواپیمایی جنگ جهانی دوم، وار داگز دارای دو حالت آرکید(ساده و عام پسند) و شبیه ساز کنترل های درجه(شبیه سازی پرواز حرفه ای) برای تازه کار ها و جنگاور های حرفه ای با تجربه است. از هر سه کنترل پیچ(گام)، رول(غلطش) و یا(دوران ...) استفاده کنید تا از بازی ساده خارج بشید و تمرین تجربه جنگ پیشرفته هوایی مثل پیچیدن لوله اسلحه، گام به عقب(حرکتی حرفه ای هنگام پرواز)، مانور نیم چرخش و کار های دیگه مانند یک جنگنده حرفه ای رو انجام بدید.
‏ویژگی هایی مثل حالت کابین خلبان و قدرت اضطراری جنگی لذت تجربه شبیه ساز پرواز را مانند پی سی(کامپیوتر) کنسول نبرد هوایی و... عرضه خواهد کرد.
‏پرواز کنید و روی ناو های هواپیمابر فرود بیاید. کشتی های جنگی دشمن را با اژدر نابود کنید، با بمب افکن شیرجه بزنید و تاسیسات و فرودگاه های دشمن را نابود کنید.
‏برای پادشاه و وطن (مرحله های بریتانیایی ها): از سواحل بریتانیا در برابر لوفتوافه(نام حمله هوایی آلمان به بریتانیا) دفاع کنید و از اسفیت فایر(جنگنده بریتانیایی) تست شده در جنگ سوپرمرین استفاده کنید. همچنین به کریگزمرین با بیپلین(هواپیمای جنگ جهانی اول) و اژدر ضربه بزنید مثل فیری اسوورد فیش(یک هواپیما)
‏همیشه در عمل(مرحله های آلمانی ها): بر بیابان های آفریقای شمالی که با آفتاب سوخته تسلط پیدا کنید. برای لوفتوافه ازمناسینگ استوکا(بمب افکن شیرجه ای) و سریع و چابک یعنی فوک وولف اف دابلید ۱۹۰ اس استفاده کنید. جلوی پیشروی متحدین بیرحم بریتانیا را با ضربات جراحی بگیرید!
‏پایین تر از خورشید در حال طلوع(مرحله های ژاپنی ها): [اسپرهد یک استراتژی نظامی است که ترجمه ای نیاز ندارد] حمله تاریخی پرل هاربر که آمریکا را وارد جنگ جهانی دوم کرد را رهبری کنید. به ناوگان اقیانوس آرام (pacific) امریکا تلفات وارد کنید با ضربات هوایی روی کشتی های جنگی آنها، ناو های هواپیمابر شان با استفاده از جنگنده میتسوبیشی ای۶ام زیرو، ناکاجیما بی۵ان و دیگر هواپبما ها!
‏سرزمین مادری ندا می دهد(مرحله های روس ها): شاهد تجهیز و بسیج شدن یک ملت یکپارچه باشید تا از سرزمین مادری خود دفاع کنند در برابر بلیتزکریگ(به آلمانی حمله برق آسا) آلمان ها.
‏از زمستان دست و پا گیر روسیه استفاده کنید تا ورماخت(نام یک ارتش از آلمان که به روسیه حمله کرد) آلمان را متوقف کنید و خط های پشتیبانی آنها را مختل کنید. هواپیماهای شمایلی روسی را اعزام کنید مانند ایلیوشین آی ال ۲، یاکوفلف یاک ۳، و پتیاکوف پی ای ۲!
‏پرل هاربر را به خاطر داشته باش(مرحله های امریکا): نبرد با نیروی دریایی سلطنتی ژاپن را در دست بگیر تا سواحل آنها. تمام توان نیروی هوایی دریاپایه(متعلق به نیروی دریایی،پشتیبانی هوایی دریا) امریکا را استفاده کن و انتقام حمله به پرل هاربر را بگیر. هواپیما های امریکایی ممتاز و پیشرفته تر مانند پی ۵۱ ماستانگ، اف ۴ یو کراس ایر، پی ۴۷ تاندربولت، اس دی بی دانتلس، تی بی اف اونجر و رابط نامگذارده ی بویینگ بی ۱۷ دژ پرنده را اعزام کن!
‏مالتی پلیر(چند نفره آنلاین): دوستانت را دعوت کن و با آنها در نبرد های منطقه ی تیمی بجنگ. تیمت رو انتخاب کن (هر تیم شامل دو هواپیمای جنگنده، یک بمب افکن شیرجه ای، یک اژدر افکن و یک بمب افکن سنگین) و آنها را اعزام کن. با اسلحه های ضد هوایی دست و پنجه نرم کن یا با ناوگان کشتی های جنگی در نبرد زمینی و هوایی در زمانی که از تجهیزات خودتان نیز دفاع می کنی! هر کدام از دو حالت شبیه ساز یا آرکید را بازی کن مربوط به حالت بازی خودت. به یک جنگجوی با تجربه تبدیل شو با افزایش سطح و ارتقای هواپیماهای خودت.
‏لیست هواپیما ها:
‏جنگنده: هواپیماهای جنگی که در داگ فایت(نبرد بین جنگنده های هوایی) برتری دارند به همراه سرعت برتر و مانور پذیری قابل مقایسه با دیگر هواپیما ها.
‏Supermarine Spitfire
‏P-51 Mustang
‏FW-190 Wulf
‏Messerschmitt Bf-109
‏Mitsubishi a6m zero
‏Ilyushin-2 Sturmovik
‏Vought F4U Crosshair
‏Messerschmitt 262
‏Thunderbolt P-47
‏Yakovlev Yak-3
‏Nakajima Ki-84
‏Hawker Hurricane
‏اژدر افکن ها: با اژدر به کشتی های جنگیدشمن حمله کنید البته اگر از ای ای فلک گان(نوعی ضد هوایی) بگریزید!
‏Fairey Swordfish
‏Nakajima-B5N
‏Grumman TBF Avenger
‏Junkers Ju 88
‏بمب افکن شیرجه ای: شیرجه بزن و ضربات جراحی روی تاسیسات دشمن انجام بدهید.
‏Junkers 87 Stuka
‏Douglas SBD Dauntless
‏Fairey Barracuda
‏Petlyakov Pe-2
‏بمب افکن سنگین: بمب خوشه ای روی سر اهداف دشمن بیانداز با استفاده از بمب افکن سنگین ویران گر ولی آسیب پذیر.
‏Boeing B-17 Flynig Fortress
‏Heinkel He 111
‏Avro Lancaster
‏Mitsubishi G4M
‏موسیقی از: آناپ جامپالا(Anup Jampala) [Delta Four Soundtracks]
* Level Difficulty Adjustment
* Aircraft Price Adjustment

نظرات و امتیاز ها

۱۰۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
m.h.j
٢٦ فروردین ١٤٠٢

‏✓ گیم پلیر روان ‏✗ گرافیک معمولی ‏✗ تعداد کم هواپیما ها

۰ ۰
مجتبی
١٥ فروردین ١٤٠٢

‏✗ خوب ولی مرحله دوم هدفی برای مرحله سوم نیست

۰ ۰
امید
٢٥ اسفند ١٤٠١

‏✓ کاملا طبیعی و کلاسیک ‏✗ بعداز مرحله هواپیماهایه ژاپنی بقیه مرحله هارو نمیاره

۲ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده