استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه صوت و موسیقی
Echo

Echo

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۳.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۹/۳۰
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۴۲
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده Project Neon
‏‏اکو یک ضبط کننده صوتی ساده با پخش فوری است. در حال حاضر با اثر صوتی پژواک اختیاری. برای ساخت یک ضبط فقط دکمه رکورد را نگه دارید، آن را آزاد کنید و بشنوید که آن را به عقب پخش شده است.
‏هنگامی که شما ساخته شده ضبط شما می توانید آن را به همان اندازه که شما می خواهم بازی. پخش ضربه در حالی که ضبط در حال حاضر بازی و آن را دوباره بیش از بالا پخش خواهد شد. شما همچنین می توانید ضبط در حالی که بازی، و یا بازی در حالی که ضبط. هرج و مرج صوتی تضمین شده است.
‏اکو فقط برای تفریح نیست، طراحی شده است که سریع ترین و ساده ترین باشد راهی برای شنیدن خودت . این آینه ای برای صدا است: از آن برای تمرین صحبت کردن به یک زبان خارجی، کارآموز صوتی، نواختن موسیقی، یا سخنرانی استفاده کنید. یا فقط لذت ببرید ضبط دوستان خود را.
‏بهترین از همه، اکو کاملا بدون آگهی است، بنابراین شما می توانید آن را بدون حواس پرتی استفاده کنید.
‏لطفا توجه داشته باشید:
‏*شما هم اکنون می توانید ذخیره خارجی - این در دسترس است از صفحه نمایش ضبط شده است که شما می توانید از طریق منو دسترسی داشته باشد. (برای ذخیره ضبط به این صفحه، تال ساده ستاره آبی در بالای صفحه نمایش پس از ساخت ضبط.)
‏*ضبط ها به عنوان صوتی فشرده نشده ذخیره می شوند - این بدان معنی است که آنها کیفیت صدای زیادی دارند، اما فایل ها می توانند بزرگ باشد. (از نظر فنی، اکو رکوردهای 16 بیتی، 44.1 کیلوهرتز PCM صوتی مونو - ذخیره سازی 1 دقیقه صوتی با استفاده از 5.29 مگابایت.)
‏*به اشتراک گذاری فایل های ذخیره شده خارجی ممکن است (به عنوان مانند با اتصال به ایمیل، برنامه های پیام رسانی و غیره) - ما خواهد شد اضافه کردن به اشتراک گذاری مستقیما از برنامه به زودی.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏*رفع اشکال جزئی (تنظیمات اثر بلافاصله حتی در هنگام استفاده از دکمه پشت دستگاه خود را)

‏*بروز رسانی به مدل جدید مجوز آندروید

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی