استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
Pet House - Little Friends

Pet House - Little Friends

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۰۹
تعداد دانلود۶۰۰
حجم۹۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Mage Studio
‏‏آیا برای شایان ستایش ترین ماجراجویی داستان حیوانات خانگی آماده هستید؟ آیا عاشق بازی حیوانات خانگی و تزئین خانه خود هستید؟ اگر می خواهید با تعداد زیادی از حیوانات خانگی دوست داشتنی خوشحال بمانید، مطمئناً از بازی جدید 'Pet House Little friends' ما لذت خواهید برد. شما می توانید با نازترین توله سگ ها، بچه گربه ها، لاک پشت، خرگوش، پاندا و بسیاری دیگر از حیوانات خانگی/حیوانات زیبا لذت زیادی ببرید. دوست کوچک Pet House هرگز اینقدر جالب و آسان نبوده است! فقط تصور کنید که یک خانه سگ توله سگ فوق العاده چگونه خواهد بود و شروع به طراحی شگفت انگیزترین خانه بازی برای حیوانات خانگی کنید. از بازی های جالب دکوراسیون خانه حیوان خانگی ما استفاده کنید تا خانه حیوان خانگی خود را از رویاهای خود تغییر دهید.

ویدئو معرفی بازی

‏بازی جدید خانه حیوانات خانگی ما را دانلود کنید و رویاهای شما شروع می شود.
‏معامله های جالب زیادی با جوایز جذاب در انتظار شما هستند.
‏ حیوان خانگی خود را طوری آموزش دهید که به او اجازه دهد از خود مراقبت کند.
‏ماموریت های خنده دار، چالش های طنز قانع کننده خنده زیادی را برای شما به ارمغان می آورد.
‏اقلام مفید و دوست داشتنی مختلف در فروشگاه برای حیوانات خانگی و اتاق شما موجود است:< br>اسباب بازی های زیادی برای سرگرم کردن و بازی با حیوان خانگی خود
‏«بازی های مراقبت از حیوانات خانگی» رایگان - گیم پلی ساده برای دوستداران حیوانات خانگی در تمام سنین!
‏خانه حیوان خانگی مجازی شما آماده است – شروع به طراحی و تزیین فضای داخلی برای حیوانات بامزه کنید!
‏یک خانه توله سگ و حیوان خانگی خارق العاده ایجاد کنید – هر طرحی را که می خواهید طراحی کنید و دیوارها را به هر رنگی که می خواهید رنگ کنید!
‏ br> آیا به این فکر می کنید که چگونه حیوان خانگی مجازی خود را خوشحال و راضی کنید؟ آیا دوست دارید از حیوانات خانگی مراقبت کنید؟ این خانه رویایی همان چیزی است که برای نوشتن داستان خانه حیوان خانگی خود به آن نیاز دارید! اگر شما عاشق واقعی حیوانات خانگی هستید، اما حیوان خانگی واقعی ندارید، ممکن است از بازی های توله سگ های خانگی و بازی های گربه های خانگی لذت ببرید! به علاوه، اگر از طرفداران بازی های دکوراسیون هستید، مطمئناً بازی دوستان کوچک خانه حیوانات خانگی ما را دوست خواهید داشت. تصور کنید دوستان کوچک زیادی خواهید داشت که باید از آنها مراقبت کنید.
‏آیا به دنبال بازی های خانه حیوانات خانگی بوده اید که بتوانید تجهیزات/ابزار و اسباب بازی های مفید زیادی را برای حیوانات خانگی مجازی خود پیدا کنید؟ با بازی های مراقبت از حیوانات خانگی ما می توانید خانه های خارق العاده ای برای سگ های توله سگ ایجاد کنید و به دوستان خود ثابت کنید که بهترین دوستدار حیوانات خانگی هستید. این بازی 'مراقبت از حیوانات خانگی' همه چیزهایی را که برای بیان خلاقیت خود نیاز دارید و به ایده های تخیلی طراحی خانه خود زندگی می بخشد، به شما می دهد!
‏آیا می خواهید از حیوانات خانگی خود مراقبت کنید و خانه ای زیبا برای آنها بسازید؟ بازی های طراحی خانه حیوان خانگی ما راه حل مناسبی است! در اینجا می توانید از حیوان خانگی خود مراقبت کنید و یک خانه حیوان خانگی فوق العاده طراحی کنید که حیوانات خانگی شما می توانند در آن رشد کنند و بازی کنند.
‏آیا شما عاشق حیوانات خانگی هستید؟ به دوستان کوچک خانه حیوانات خانگی ما بپیوندید!

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده