استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Warrior Evolution: Fight

Warrior Evolution: Fight

نسخه۱.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۰۷
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۴۶
حجم۵۲۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده 石民勇
‏‏Digimon یک بازی کارتی با گیم پلی متنوع و طراحی جالب است که بر نبردهای PVE تمرکز دارد. می‌توانید جانوران دیجیتال را به‌صورت آنلاین، مهارت‌های منحصربه‌فرد و نبردی واقع‌گرایانه احضار کنید تا خون خود را افزایش دهید، اما همچنین با بازی کردن نسخه‌هایی برای به دست آوردن وسایلی که اجازه دهید جانوران دیجیتال به شکل نهایی تکامل پیدا کنند، می‌خواهید دور هم جمع شوید تا تیم جانور دیجیتال قدرتمند خود را تشکیل دهید. برای کشف دنیای دیجیتال؟
‏بیایید بریم ببینیم دنیای دیجیتال چگونه به نظر می رسد!
‏اولین تجربه ورود به دنیای دیجیتال: فقط وارد دنیای دیجیتال شوید تحت تأثیر بصری قرار خواهید گرفت از مدل سازی سه بعدی، از ظاهر زیبای 100+ جانور دیجیتال و جلوه های ویژه جالب، تغییر صحنه نقشه به گونه ای که نبرد خسته کننده نخواهد بود، لذت ببرید، نگران نباشید که چگونه بازی کنید، ما یک راهنما خواهیم داشت. برای مبتدیان!
‏نبرد تنش: ابتدا وارد خط اصلی سفر می شویم، هدست را به تجربه رزمی همه جانبه می اندازیم! چی؟ آیا می خواهید تجربه های متنوعی از بازی داشته باشید؟ نگران نباشید، ما همه آنها را داریم! علاوه بر خط اصلی، حالت های نخبه و کابوس وجود دارد که می توان آنها را کشف کرد، فکر می کنید این پایان است، ما همچنین فعالیت هایی برای باز کردن کارت، آزمایش های دیجیتال و تصفیه دیجیتال داریم و شما برای کاوش، باتری های طلایی، قطعات تجربه، همه چیز! همچنین یک رئیس بزرگ جهان وجود دارد که من به تنهایی نمی توانم آن را شکست دهم چگونه می توانم؟ البته، ما برای شکست دادن او همکاری می کنیم!
‏عرصه شدید: از مجوز خود راضی نیستید، می خواهید همه قدرت خود را ببینند؟ می توانید بیایید و در نبردهای رقابتی شدید شرکت کنید! شما می توانید دیگران را در عرصه به چالش بکشید تا رهبر رده بندی شوید، توانایی خود را در ترتیب دادن و برنامه ریزی در نبرد پادشاهان نشان دهید، با اعضای انجمن بجنگید و برای شکوه تیم بجنگید! از اسپارینگ در همان سرویس راضی نیستید؟ همچنین می‌توانید در فعالیت‌های کراس‌سرویس King، کراس‌سرویس کوهستان بی‌نهایت، و فعالیت‌های ضربدر سرویس‌های گروهی شرکت کنید تا افراد بیشتری عظمت شما را ببینند!
‏جانور دیجیتال خود را بزرگ کنید: چه می‌شود اگر نتوانید دشمن را شکست دهیم؟ البته باید خودمان را تقویت کنیم! برای پیشرفت جانور دیجیتال خود جواهرات دریافت کنید، قطعات را برای ارتقای جانور دیجیتال خود جمع آوری کنید، باتری ها را برای ارتقای جانور دیجیتال خود جمع آوری کنید، پلاگین ها را برای جانور دیجیتال خود بپوشید، از لوازم جانبی برای ارتقاء تجهیزات خود استفاده کنید، به جانور دیجیتال خود هدیه دهید تا پیوند خود را بهبود بخشد. ، برای جانور دیجیتال خود استعداد ایجاد کنید تا قدرت جنگی یا دفاعی خود را بهبود بخشد و غیره. راه های زیادی برای رشد خود و بهبود سریع قدرت رزمی خود برای شکست دادن دشمنان وجود دارد!
‏200 الماس برای خرید این صندوق می توانید 40 عدد بدست آورید. چند بار تخفیف، ارزش ذخیره شده یا مصرف الماس پاداش داده می شود، هر از گاهی خط اصلی، کارت باز نخبگان پاداش دو برابری، برخی فعالیت های چرخه وجود دارد، بسته های تخفیف با زمان محدود می توانند تعداد زیادی هدایا را باز کنند، سفارشی سازی خصوصی می توانید جوایزی را که می خواهید انتخاب کنید، گنج مخفی خوش شانس را می توان از جوایز کمیاب استخراج کرد، توپ تخم مرغ می توانید لذت شکستن تخم مرغ های طلایی را تجربه کنید.
‏همچنین به روز رسانی های گاه به گاه فروشگاه رمز و راز وجود دارد اوه!
‏ br>پس از خواندن خیلی، شما باید خیلی هیجان زده باشید، به سرعت با هم وارد دنیای دیجیتال شوید تا شگفتی های بیشتری پیدا کنید!
Warrior Evolution: Fight

نظرات و امتیاز ها

۴۶ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر علی رضا
٧ ساعت پیش

عالی ولی لطفاً نسخه مود شده را بیارید

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر dhrh
١٧ شهریور ١٤٠٢

‏✓ بازی خوبه ‏✗ هنگ کردن داره بازی خوبیه کسایی که میگن صفحه سیاهه باید با نت وارد شید

میپسندم۲ نمیپسندم۱
عکس کاربر مهدی
٢ شهریور ١٤٠٢

سازنده واقعا چجوری میاد عین همین بازی 300 مگاواتی هست سازنده چرا پول بقیه رو بالا می کشی بازی کپی شدس هردوشون بالا میان ولی به سختی کسی که نضر دادی من گوشیم از سامسونگ هم مدل پایین تره راحت واسم میاره

میپسندم۵ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند