استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها اخبار
The Wall Street Journal: Busin

The Wall Street Journal: Busin

نصب در حال دریافت
نسخه۵.۱۲.۰.۲۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۱۷
تعداد دانلود۵۰۰
حجم۴۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اخبار
سازنده Dow Jones & Company, Inc.
‏‏**با دانلود برنامه با شرایط استفاده داوجونز، اعلامیه حریم خصوصی و اعلامیه کوکی موافقت می کنید**
‏با برنامه ای که به اندازه شما جاه طلب است از رقابت جلوتر بمانید. بینش قابل اعتماد و تجزیه و تحلیل عمیق مورد نیاز خود را از وال استریت ژورنال، معتبرترین روزنامه آمریکا دریافت کنید — که از سال 1889 به تصمیم گیرندگان کلیدی در سراسر جهان گزارش بی نظیری ارائه می دهد.
‏اپلیکیشن WSJ را همین امروز دانلود کنید و فورا دریافت کنید دسترسی به روزنامه نگاری برنده جوایز وال استریت ژورنال، از جمله پوشش مشهور جهانی از آخرین اخبار حرکت بازارهای سهام و تأثیرگذاری بر تجارت.
‏ساده و آسان برای استفاده، برنامه WSJ دسترسی فوری به بینش های قابل اعتماد مورد نیاز شما را در هر کجا و هر زمان که نیاز دارید، از نقل قول ها و اخبار فوری گرفته تا آخرین سرفصل های تاثیرگذار بر کسب و کار فراهم می کند. ، امور مالی و بازارهای جهانی. هشدارها و اعلان‌ها را با پیشرفت‌ها و به‌روزرسانی‌های اخبار فوری از سراسر جهان - از ایالات متحده و کانادا، اروپا، آسیا و موارد دیگر دریافت کنید.
‏به‌علاوه، طیف گسترده‌ای از بخش‌های اختصاصی را با مقاله‌های روشنگرانه کاوش کنید، از جمله: سیاست، نظر، اخبار جهانی، سبک زندگی، اخبار ایالات متحده، فناوری، اقتصاد و موارد دیگر.
‏مزایای کلیدی عبارتند از:
‏(+) دسترسی کامل به برنامه WSJ، WSJ.com و WSJ. مجله—نشریه سبک زندگی ما که برنده جایزه شده است.
‏(+) راه های متعدد برای خواندن روزنامه از جمله دسترسی به نسخه های دیجیتال جهانی وال استریت ژورنال — ایالات متحده، اروپا و آسیا.
‏(+) بینش های قابل اعتماد از یک روزنامه مشهور جهان، با بیش از 125 سال گزارش بی نظیر و روزنامه نگاری برنده جوایز.
‏(+) دسترسی نامحدود به طیف وسیعی از بخش‌های اختصاصی سایت، از جمله: تجارت، بازار، سیاست، نظر، اخبار جهان، اخبار ایالات متحده، اقتصاد، فناوری، سبک زندگی، امور مالی و موارد دیگر.
‏(+) اخبار کسب و کار و امور مالی مشهور جهان با پوشش اقتصادی، از جمله قیمت‌های لحظه‌ای سهام، داده‌های بازارهای جهانی، و آخرین اخبار مربوط به ادغام و تملک.
‏(+) سرفصل های جهانی، پوشش خبری فوری و نقل قول های بازار در زمان واقعی، به همراه بینش های تخصصی وال استریت ژورنال، تجزیه و تحلیل عمیق و تفسیر آگاهانه.
‏(+) ویژگی جدید: فید اخبار چیست: فید خبری بی‌درنگ، که توسط روزنامه‌نگاران برنده جوایز وال استریت ژورنال مدیریت می‌شود - حاوی اخبار ضروری جهانی در تجارت، امور مالی، سیاست و اقتصاد در طول روز.
‏(+) ویژگی جدید: امکان چاپ مستقیم مقالات از دستگاه تلفن همراه شما.
‏(+) ویژگی جدید: مقالات را ذخیره و به اشتراک بگذارید تا بعدا بخوانید.
‏(+) خواندن آفلاین، به شما امکان می دهد در هر کجا که هستید جاه طلب باقی بمانید.
‏(+) هشدارها و اعلان‌ها برای اخبار فوری، آخرین سرفصل‌ها، داستان‌های در حال توسعه و به‌روزرسانی‌های زنده - از جمله توانایی دنبال کردن روزنامه‌نگاران مورد علاقه‌تان.
‏(+) داده‌های بازارهای یکپارچه یکپارچه موجود در مقالات، همراه با قیمت‌های لحظه‌ای سهام، معیارهای خاص شرکت، عملکرد تاریخی سهام، نمودارها و موارد دیگر.
‏(+) جدیدترین عناوین و اخبار فوری را از سراسر جهان دریافت کنید، فوراً با قابلیت ذخیره و خواندن بعداً در دسترس است. در هر کجا که هستید مطلع باشید.
‏اکنون می توانید روزنامه نگاری مشهور و معتبر جهانی را از وال استریت ژورنال، معتبرترین روزنامه آمریکا، داشته باشید. برای اشتراک با 32.99 دلار در ماه و دریافت دسترسی دیجیتال نامحدود - از جمله دسترسی فوری به WSJ.com، برنامه WSJ و WSJ در دسترس است. نسخه دیجیتال مجله.
‏توافقنامه مشترک و شرایط استفاده:
‏https://www.wsj.com/policy/subscriber-agreement?mod=appstore
‏اطلاعیه حریم خصوصی:
‏https:/ /www.dowjones.com/privacy-notice/?mod=appstore
‏اعلان کوکی:
‏https://www.dowjones.com/cookie-notice/?mod=appstore
‏ >Masthead:
‏https://www.wsj.com/masthead?mod=appstore
‏https://www.facebook.com/wsj
‏https://twitter. com/WSJ
‏‏بهبود ظاهر و احساس جزئی و همچنین رفع اشکال.

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده