استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
جنگ گلادیاتورها

جنگ گلادیاتورها

نسخه۲.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۹/۱۰
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۱۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده زهرا قادرزاده
‏‏اگر از بازی های اکشن و خشن خوش تان می آید حتما نبرد گلادیاتورها را دانلود کنید . چراکه شما در این بازی در نقش یک گلادیاتور باید همیشه تمرین کنید و آماده نبرد و شکست دادن دشمنان خود باشید . در این مسیر شما به کمک دوستان خود که همان اسلحه هایتان هستند باید خود را مجهز و قوی کنید تا کسی نتواند شما را از پای در بیاورد . در این بین شما می توانید اسلحه های خود را به روز کنید و ارتقاء دهید .
‏اگر تا کنون نتوانسته اید احساس بودن در نقش یک گلادیاتور را تجربه کنید اکنون بازی دانلود و اجرای بازی I, Gladiator می توانید !
‏در این گیم فوق العاده گرافیکی و بسیار زیبا در محیطی شگفت انگیز قرار خواهید گرفت که می بایست با بهره گیری از هوش و توان جسمانی خود تمامی دشمنان را از بین ببرد چرا که یک غفلت شما را به کام نابودی خواهد کشاند . هر مرحله ای که در آن گام می گذارید استراتژی خاص خود را داشته و تنها با آنلایز درست محیط می توانید پیروز نبرد باشید . محیط سه بعدی بسیار زیبا در کنار سلاح های مختلفی که خواهید توانست در طول بازی از آنها برای نبرد خود استفاده کنید احساس تبدیل شدن به یک گلادیاتور را در وجود شما به عمل خواهد آورد !
‏‏نسخه جدید

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده