خانه بازی ماجراجویی
تعداد دانلود۲۰۰
حجم۱۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده زهرا قادرزاده
‏‏بازی Pandemonium سرشار از شخصیت های طنز آمیز در تمام اشکال و اندازه هاست که با شوخ طبعی خود بازی را جذاب تر خواهند کرد. اما برای پشت سر گذاشتن مراحل باید از دشمنان خود را که در طول مسیر وجود دارند از بین ببرید و یا از دست آنها فرار کنید و به انتهای مرحله برسید.
‏‏اگر طرفدار بازیهای سبک اکشن باشید حتماً با بازی Pandemonium آشنا هستید. بازی Pandemonium را میتوان بسیار شبیه به بازی های Metal Gear، دانست. در حقیقت شما با یک بازی اکشن روبرو هستید که حالتی مهیج و زیبا دارد.
‏این بازی از یک سیستم پیشرفته نوین برخوردار است . تنوع محیط های فرازمینی، وجود سلاح ها و بازی چند نفره مهیج همراه با گرافیک و فیلم نامه قابل قبول بازی Pandemonium را به یک بازی جذاب اکشن مبدل کرده است .
‏‏نسخه جدید
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟