خانه برنامه مذهبی
زیارت جامعه کبیره

زیارت جامعه کبیره

تعداد دانلود۳۰۰
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده امیر عادل
‏‏ویژگی‌های نرم افزار زیارت جامعه کبیره:
‏- قابلیت شخصی سازی و انتخاب تم برنامه
‏- دارای تنظیمات پیشرفته متن و ترجمه و ذخیره تنظیمات
‏- گرافیک زیبا و کاربرپسند
‏- حجم پایین نرم افزار
‏- حالت نمایش 'خط به خط' و 'فراز به فراز' زیارت جامعه کبیره
‏- ترجمه 'خط به خط' و یا 'فراز به فراز' زیارت جامعه کبیره
‏- قابلیت انتخاب و اشتراک گذاری فرازهایی از زیارت جامعه کبیره به همراه ترجمه
‏- امکان تنظیم حرکت خودکار متن
‏***
‏زیارت جامعه کبیره در واقع روشی جهت آماده سازی جامعه در زمان غیبت حضرت ولی عصر(عج) است که در زمان امامت امام هادی(ع) و از ایشان نقل شد؛ برخی زیارت جامعه کبیره را یک دوره امام شناسی کامل دانسته‌اند.
‏این زیارت عارفانه که انشاء و گفتار امام هادی(ع) نسبت به سایر امامان(ع) است از زیبایی های خاصی برخوردار می باشد. در این زیارت که آن را به حق می توان ارادتنامه نامید، حضرت به بیش از دویست فضیلت و منقبت از اهل بیت(ع) اشاره می کند که با در نظرگرفتن این فضیلت ها در کنار سایر معارف، اهمیت این عرفان نامه برهمگان آشکار می گردد:
‏-اولین ویژگی این زیارت آن است که امام(ع) ما را با آداب سخن گفتن با امام آشنا می کند که نخست با سلام و درود بر آن امام شروع می شود و پس از برشمردن برخی مناقب و اوصاف او، با جمله «و رحمت الله و برکاته» به پایان می رسد.
‏در این ارادتنامه، امام (ع) به رابطه ی امامان(ع) با خداوند اشاره کرده و به جایگاه خدا در نظر امامان معصوم(ع) پرداخته است.
‏-امام به عملکرد معصومین(ع دربرابر دین خدا و اجرای تعهد و میثاقی که داشته اند اشاره می کند.
‏-بیان دیگر امام هادی(ع) این است که حق، همراه امامان است و هرگز از آنان جداشدنی نیست و هرکه از آنان دور شود گمراه خواهدشد.
‏-امام با اشاره به جایگاه رفیع امامان(ع) دراسلام و مسلمانان، تصریح می کند که آنان شاهراه و راه راست و گواهان در دین و آن امانتی هستند که حفظش بر مردم واجب است.
‏- دراین زیارت امام(ع) با بیان شیرین به ما تعلیم می دهد که درمحضر ائمه به فضل و رتبه و مقام رفیع و حق عظیمشان اعتراف کنیم.
‏-براساس مضمون این زیارت ما باید آمادگی خود را جهت دفاع از امامان نشان دهیم.
‏-امام دراین زیارت به نکته ی بسیار مهمی اشاره می کند و آن این که تمام اعمال به پیروی از امامان مقبول می افتد و ده ها نکته دیگر که هر خواننده را به حیرت وا می دارد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟