استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه مذهبی
دعای جوشن کبیر

دعای جوشن کبیر

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۴/۱۹
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده امیر عادل
‏‏ویژگی‌های نرم افزار دعای جوشن کبیر:
‏- قابلیت شخصی سازی و انتخاب تم برنامه
‏- دارای تنظیمات پیشرفته متن و ترجمه و ذخیره تنظیمات
‏- گرافیک زیبا و کاربرپسند
‏- حجم پایین نرم افزار
‏- ترجمه فراز به فراز دعای جوشن کبیر
‏- قابلیت انتخاب و اشتراک گذاری فرازهایی از دعای جوشن کبیر به همراه ترجمه
‏***
‏دعای جوشن کبیر در کتاب‌هاى بلد الامین و مصباح کفعمى آمده، از حضرت سیّد الساجدین علیه السّلام، از پدر ایشان از جدّ بزرگوارش حضرت رسول صلى اللّه علیه و آله روایت شده: این دعا را جبرئیل براى آن حضرت در یکى از جنگ‌ها فرود آورد، درحالى که زره سنگینى بر تن آن جناب بود به گونه اى که سنگینی آن، بدن مبارک آن حضرت را به درد آورده بود.
‏جبرئیل عرضه داشت: یا محمّد پروردگارت به تو سلام می‌رساند و می‌فرماید: این جوشن (زره) را از تن خود بیرون کن و این دعا را بخوان که براى تو و امّتت موجب ایمنى است.
‏علاّمه مجلسى در کتاب «زاد المعاد» این دعا را در ضمن اعمال شب‌هاى قدر ذکر نموده است و در پاره‌اى از روایات نیز وارد شده که دعاى «جوشن کبیر» را در هر یک از شب‌هاى قدر بخوانند.
‏این‌ دعا صد بند دارد و هر بند حاوی‌ ده‌ 'اسم' از اسمای‌ خداست‌، به‌جز بند 55 که‌ یازده‌ اسم‌ باریتعالی در آن‌ آمده‌ است‌؛ بنابراین‌، درمجموع‌، این‌ دعا حاوی‌ هزار و یک‌ «اسم‌» خدای‌ متعال‌ است.
‏.: نرم افزار دعای جوشن کبیر :.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏رفع ایرادات جزئی

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده