استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Zoo Rescue: Match 3 & Animals

Zoo Rescue: Match 3 & Animals

نسخه۲.۲۷.۵۳۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۱۵
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۰
حجم۶۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده 4Enjoy Game
‏‏یک بازی پازلی جالب در سبک تطبیق ساز که در آن باید به آقای رابرت که یک باغ وحش دار است کمک کنید تا به حیوانات غذا بدهد، برای شیرها، زرافه، فیل ها و حیوانات دیگر لانه درست کند و هر جایی از باغ وحشش که خراب شده را تعمیر کند،

ویدئو معرفی بازی

‏باغ وحش آقای رابرت در مکان زیبایی واقع شده است. در نزدیکی باغ وحش یک مزرعه و جنگلی بزرگ وجود دارند. همچنین یک باغ میوه هم در آن نزدیکی وجود داشت که دیگر گل سر سبد آن منطقه بود. شما در این بازی ابتدا منطقه را مثل سابق بازسازی میکنید و باغ وحشی در آن میسازید و بعد حیوانات مختلف را به آن می آورید تا همین طور تعداد بازدیدکنندگان باغ وحش تان بیشتر شود آن هم فقط با حل پازل های بازی!
‏ببرها، گورخرها، اسب های آبی و دیگر حیوانات در طول بازی در ساختن باغ وحش به شما کمک خواهند کرد. شما نباید بگذارید باغ وحش تان و حیوانات آن به دست فراموشی سپرده شوند برعکس باید کاری کنید که بار دیگر همه برای بازدید از باغ وحش تان به آن سرازیر شوند! ضمنا میتوانید دوباره باغ میوه ها را هم احیا کنید و در آن درخت های جدید بکارید و حتی آن را تزئین کنید.
‏شما با حل پازل های بازی و کنار هم گذاشتن مهره هایی که شبیه به میوه و سبزیجات هستند در واقع دارید به حیوانات باغ وحش غذا میدهید. شاید اصلا حیوانات به جای میوه و سبزی عاشق ژله و کلوچه باشند! آن میمون ناقلا هم بعضی وقت ها سعی میکند کلید قفس های باغ وحش را بدزدد!
‏دوستان تان را به انجام این بازی دعوت کنید و با کمک آنها سریعتر باغ وحش تان را گسترش داده و آن را تزئین کنید.
‏باغ وحش شما چه شکلی خواهد بود؟ شبیه یک مزرعه یا شبیه یک جنگل؟ آیا حیوانات آن گرسنه خواهند ماند یا با داشتن انواع و اقسام غذاها راضی خواهند بود؟ فکر میکنید بتوانید باغ وحش و حیوانات تان را از خطر فراموش شدن نجات دهید؟ یک نفر باید این باغ وحش را نجات دهد! همین امروز به داد باغ وحش تان برسید!
‏ویژگی ها:
‏- دارای مهره هایی شبیه به میوه جات، سبزیجات و کیک و کلوچه
‏- شبیه سازی عالی محیط باغ وحش
‏- امکان تزئین باغ وحش تان
‏- امکان رقابت با دوستان تان در بازی
‏‏انتشار 2.27.531
‏-از وظایف جدید لذت ببرید.

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر mozhgan
٧ مرداد ١٤٠٢

بازیش از اول شروع این طوری نبود تازگیها اینطوری شده لطفا رسیدیگی کنید

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر ۸۹۹۰۱۴ALFAH🐺
٢٢ مهر ١٤٠١

عالییییییییی❤❤❤❤❤❤❤❤

میپسندم۲ نمیپسندم۲
عکس کاربر 🖤حسین غریب مادر 🖤
٤ شهریور ١٤٠١

عالییئییییییی

میپسندم۱ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده