همه ما مرده ایم

سریال همه ما مرده ایم All of Us Are Dead 2022


پخش رایگان
ژانر:اکشن
امتیاز IMDb:۷.۵
دوبله:دارد
سال ساخت:۲۰۲۲
هر قسمت:۶۵ دقیقه
کشور:کره جنوبی
رده سنی:۱۸+

۹۴٪
این سریال را دوست داشتند ۴۱,۳۷۹ نفر

سریال All Of Us Dead که یک سریال کره‌ای است، فردای انتشار اولین قسمتش در پلتفرم نتفلیکس، جزو پربیننده ترین سریال‌ها قرار گرفت و این اتفاق پتانسیل بالای این سریال را نشان دارد. این سریال که در فارسی با نام همه ما مرده‌ایم شناخته می‌شود، در ژانر اکشن ساخته شده است و همانطور که از نامش پیداست، زمان پسا آخرالزمان و مشکلات آن را نمایش می‌دهد. سریال All Of Us Dead در سال 2022 ساخته شده و امروزه در ایران به زبان های اصلی، زیرنویس فارسی و دوبله فارسی قابل دسترسی است و شما می‌توانید با توجه به شرایط و علاقه خود یکی از این سه نوع سریال All Of Us Dead را تماشا کنید.

هر قسمت این سریال حدود 60 دقیقه است. امتیاز IMDb سریال همه ما مرده ایم، تا اینجای سریال 7.5 بوده است که امتیاز بالایی محسوب شده و نشان دهنده رضایت تماشاگران این سریال بوده است. در ادامه این نوشته به بررسی داستان کلی سریال All Of Us Dead و دیگر اطلاعات جزییات آن می‌پزدازیم. در هیچ قسمتی از این متن، سریال اسپویل نشده است و فقط اطلاعات اولیه آن نوشته شده است. اگر شما نیز قصد تماشای این سریال جذاب را دارید، با ما همراه باشید تا بیشتر با آن آشنا شوید.

داستان سریال همه ما مرده ایم چیست؟

داستان این سریال درباره ویروسی ناشناخته است که در یکی از دبیرستان های کره جنوبی پخش شده است. این ویروس می‌تواند انسان را به زامبی تبدیل کند و او را وادار و شکار و خوردن دیگر انسان‌ها کند. در یک روز کاملا عادی در این دبیرستان و در حالی که همه دانش آموزان و معلمان به طور عادی و معمولی به کار های خود می‌پردازند، یکی از دانش‌آموزان از آزمایشگاه علوم به ساختمان اصلی دبیرستان باز می‌گردد در حالی که به این ویروس آلوده شده و نمی‌داند.

در ادامه و در پی دستور مقامات این کشور، دبیرستان تخلیه می‌شود و پزشکان زیادی به منطقه اعزام می‌شوند. همراه این پزشکان، تعداد زیادی پلیس و پلیس قضایی به همراه بازجویان به دبیرستان می‌آیند و با روش‌های مختلف سعی می‌کنند تا از شیوع و گسترش این ویروس در دیگر مناطق کشور جلوگیری کنند.

داستان اصلی سریال همه ما مرده ایم درباره دانش‌آموزانی است که یا باید با دوستان زامبی شده خود خداحافظی کنند و برگردند، یا باید برای نجات آن‌ها تلاش کنند و به نحوی آن‌ها را برگردانند. این دانش آموزان نوجوان باید تلاش کنند تا از خودشان در برابر این ویروس خطرناک نیز محافظت کنند و در واقع برای انسان ماندن خود تلاش کنند. در ادامه دانش‌آموزان به مشکلات بزرگی برمی‌خورند و برای حل آنها نیاز به راه‌حل‌های پیچیده و سختی دارند.

چرا باید سریال All Of Us Dead را تماشا کنیم؟

سریال All Of Us Dead که در 12 قسمت 60 دقیقه ای ساخته شده و در زمان کوتاهی، تماشاگران بسیار زیادی داشته است. همه ما مرده ایم اولین سریال نمایش داده شده در نتفلکیس توسط کره‌ای‌ها نبود. آن‌ها همچنین سریال‌های دیگری در زمان پسا آخرالزمان ساخته بودند. شادی Happiness  و پادشاهی Kingdom نیز در کره جنوبی و در همین ژانر به نمایش در آمده بودند. سریال اسکویید گیم به عنوان پرطرفدارترین سریال کره‌ای نیز از نتفلیکس پخش شد.

لی جه گیو کارگردان این سریال و چونگ سول ایل، نویسنده این سریال است که با همکاری با یکدیگر توانسته اند این سریال فوق العاده را بسازند. طی مصاحبه هایی که با این افراد شد، گفته بودند که کره جنوبی با ساخت فیلم و سریال ها درباره زمان پسا آخرالزمان آشناست و به خوبی میتواند به روش های مختلف آن زمان و مشکلات بزرگش را به نمایش بگذارد. اما سریال All Of Us Dead نگاه جدیدی به این زمان دارد و با همه سریال های این ژانر متفاوت خواهد بود.

لی جه گیو گفته است : من به همه دوست داران ژانر پسا آخرالزمانی اطمینان میدهم که با تماشای سریال همه ما مرده ایم دریچه جدیدی برای نوع نگاه افراد به این زمان باز میکند و این سریال به هیچ عنوان مشابه دیگر سریال های این ژانر نخواهد بود.

او درباره تفاوت های مهم این سریال با دیگر سریال‌ها با ژانر مشابه گفته است: در تمام سریال‌های پیا آخرالزمانی، مشکل به وجود آمده که زندگی را مختل می‌کند برای افراد بزرگسال رخ می‌دهد. افرادی که می‌توانند به طور قطعی و با منطق کامل درباره مشکلات و راه حل هایشان تصمیم‌گیری کنند. اما در سریال All Of Us Dead ویروس بین دانش آموزان نوجوانی پخش می‌شود که در عین حال که باید با این مشکل بزرگ دست و پنجه نرم کنند، مشکلات دیگری نیز دارند.

برای مثال روابط عاشقانه آن‌ها که روابط بسیار مهمی در این سن هستند بخاطر این ویروس دچار دگرگونی‌های مختلفی می‌شود و نوجوانان باید با آن کنار بیایند. از طرفی ارتباطات موثر می‌تواند روش بسیار مهمی برای حل کردن مشکلات باشد و دانش آموزانی که نمی‌توانند با دیگر افراد ارتباط موثر برقرار کنند و از دیگران برای حل مشکلات خود کمک بگیرند، دچار مشکلات بزرگتری می‌شوند.

از طرفی اکثر سریال‌های پسا آخر الزمانی در یک فضای خیلی بزرگ مانند یک شهر، یک کشور یا حتی کل جهان اتفاق می افتد. اما سریال All Of Us Dead در یک فضای بسته و فقط در یک دبیرستان جلو می‌رود و به همین دلیل با تمرکز خیلی بیشتر به شخصیت های کم داستان پرداخته شده است. همین موضوع نیز موجب جذابیت بیشتر سریال و متفاوت بودن آن شده است.

در نهایت باید اشاره کنیم که در سریال های مشابه، افراد می‌توانند از سلاح های مختلف از جمله سلاح های جنگی برای مقابله با زامبی ها استفاده کنند. اما در این سریال فقط و فقط میتوان از وسایل داخل مدرسه برای جنگیدن با زامبی ها استفاده کرد و این موضوع نیز، یکی دیگر از تفاوت های جذاب و منحصر به فرد سریال همه ما مرده ایم خواهد بود.

بازیگران سریال All Of Us Dead

بازیگران مختلفی در این سریال بازی کرده اند و همه آنها با بازی جذاب خود میتوانند شما را میخکوب خود کنند. در ادامه به معرفی بازیگر های شخصیت های اصلی این سریال می‌پردازیم:

 • یون چان یونگ Yoon Chan Young  در نقش چونگ سان

 • پارک جی هو Park Ji Hoo در نقش اون جو

 • جو یی هیون Joo Yi Hyun در نقش نام را

 • پارک سولمون Park Solomon  در نقش سو هیوک

 • یو این سو  Yoo In Soo در نقش گی نام

 • کیم بیونگ چول Kim Byung Chul در نقش دکتر لی

 • جون به سو Jun Bae Soo  در نقش سو جو

 • لی اون سام Lee Eun-Saem در نقش می جین

 آیا تماشای سریال همه ما مرده ایم برای همه افراد مناسب است؟

خیر. این سریال در برخی قسمت‌ها دارای صحنه‌هایی است که تماشای آن برای افراد زیر 18 سال مناسب نیست. از طرفی همانطور که اشاره شد سریال در زمان حمله زامبی ها به انسان ها ساخته شده است و همین صحنه خشونت بسیار زیادی دارد.

اگر روحیه شما نیز حساس است و با دیدن خون و خونریزی، حمله به انسان ها و دریدن آن‌ها و تماشای زخم‌های بزرگ و باز روی بدن انسان‌ها اذیت می‌شوید و دوست ندارید این موارد را مشاهده کنید، بهتر است از تماشای این سریال صرف نظر کنید. اما اگر عاشق ژانر اکشن و هیجان هستید و یا دوست دارید بدانید در زمان پسا آخرالزمان چه اتفاقاتی رخ می‌دهد، تماشای سریال همه ما مرده ایم را در برنامه سریال های خود قرار دهید و از تماشای آن لذت ببرید.

فصل 1:

 • قسمت ۱ پخش
 • قسمت ۲ پخش
 • قسمت ۳ پخش
 • قسمت ۴ پخش
 • قسمت ۵ پخش
 • قسمت ۶ پخش
 • قسمت ۷ پخش
 • قسمت ۸ پخش
 • قسمت ۹ پخش
 • قسمت ۱۰ پخش
 • قسمت ۱۱ پخش
 • قسمت ۱۲ (قسمت آخر) پخش