سریال سربازان یا زامبی ها با دوبله فارسی - S.O.Z: Soldados o Zombies 2021

۶۱
۸۶٪
۵.۴
ساخت مکزیک سال 2021 رده سنی ۱۸+

درباره سریال سربازان یا زامبی ها

سریال سربازان یا زامبی ها در سال 2021 در ژانر علمی‌تخیلی ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان S.O.Z: Soldados o Zombies از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان سریال سربازان یا زامبی ها

یک سلطان مواد مخدر به همراه پسرش از یک زندان امنیتی مکزیک فرار می کند و در یک مرکز دورافتاده ترک مواد مخدر واقع در سمت مرز ایالات متحده، جایی که با زامبی های جهش یافته مرگبار روبرو می شود، پناه می گیرد.
Narcos vs Zombies داستان سلطان افسانه‌ای مواد مخدر آلونسو ماروکوین منچتا را دنبال می‌کند که به همراه پسرش لوکاس (نری آردوندو) از زندان امنیتی مکزیکی می‌گریزند و در پارادیزو، یک مرکز دورافتاده ترک اعتیاد واقع در مرز ایالات متحده، پناه می‌گیرند. در همین حال، افراد آزمایش شده از یک آزمایش نظامی شکست خورده در ایالات متحده که هدف آن تبدیل سربازان مجروح به ماشین های کشتار بود، در نزدیکی مرز مرده رها می شوند تا به عنوان زامبی های جهش یافته مرگبار زنده شوند. در تعقیب ماروکینزهای فراری، تیم SWAT مکزیکی توسط زامبی های ایجاد شده آلوده می شود و به خودی خود تبدیل به یک ارتش زامبی می شود. ارتش ایالات متحده با هشدار از تهدید قریب الوقوع که این گونه جدید برای بشریت نشان می دهد، ماموریتی را برای نابودی آنها آغاز می کند.

مایکت سریال علمی‌تخیلی