فیلم نجات وحشیانه با دوبله فارسی - Savage Salvation 2022

۱۶۸
۸۶٪
۴.۷
ساخت آمریکا سال 2022 رده سنی ۱۸+

درباره فیلم نجات وحشیانه

فیلم نجات وحشیانه در سال 2022 در ژانر اکشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Savage Salvation از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم نجات وحشیانه

یک معتاد به مواد افیونی که در حال بهبودی است به دنبال انتقام از فروشندگان مسئول فروش مواد مخدر است که منجر به مرگ او شده است.
کلانتر کلیسای (رابرت دنیرو) و کارآگاه زپلین تلاش می کنند تا آرامش را در شهر خشن خود حفظ کنند، جایی که تنها دو مورد علاقه ساکنان آن کلیسا یا اکسی کدون است. شلبی جان (جک هیوستون) و روبی رد که به تازگی نامزد کرده اند، می خواهند شروعی تازه داشته باشند. آنها با حمایت قانون پیتر تصمیم می گیرند با هم خانواده ای داشته باشند و پاک شوند (جان. اما شلبی متوجه می شود که روبی محبوبش در ایوان آنها مرده است قبل از اینکه بتواند آخرین آرزویش را برآورده کند: غسل تعمید در رودخانه و تمام گناهانش شسته شود. شلبی که پر از خشم آتشین است، دست به یک قتل انتقام جویانه می زند تا تمام اشتباهی را که آخرین حلقه های زنجیره معامله در حق روبی انجام داده اند، اصلاح کند. شلبی با چیزی جز آدرنالین و یک تفنگ میخکوب، دلال ها و معتادان را یکی یکی انتخاب می کند. کلانتر چرچ و کارآگاه زپلین باید قبل از اینکه مبارزه او با ارباب جنایتکار کایوت (کواوو) کل شهر را به حمام خون تبدیل کند، برای پایان دادن به عدالت هوشیارانه با زمان مسابقه دهند.

مایکت فیلم اکشن