فیلم آخرین کریسمس با دوبله فارسی - Last Christmas 2019

۹۱
۸۹٪
۶.۵
ساخت بریتانیا سال 2019 رده سنی ۱۳+

درباره فیلم آخرین کریسمس

فیلم آخرین کریسمس در سال 2019 در ژانر کمدی ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Last Christmas از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم آخرین کریسمس

کیت زن جوانی است که از تصمیمات بد پیروی می کند. کار کردن به عنوان جن در یک فروشگاه کریسمس گرد برای خواننده نامحسوس خوب نیست. با این حال، او در آنجا تام را ملاقات می کند. زندگی او چرخشی جدیدی به خود می گیرد - به نظر می رسد خیلی خوب نیست که واقعیت داشته باشد.
یوگسلاوی، 1999 خانواده اندریچ مراسم کریسمس را برگزار می کنند که در آن کاتارینا کوچک (مدیسون اینگولدزبی) در گروه کر آواز می خواند. پدر و مادرش پترا (اما تامپسون) و ایوان (بوریس ایساکوویچ) و خواهر بزرگترش مارتا (لوسی میلر) آواز او را تماشا و تحسین می کنند، در حالی که مارتا یکی از دیگر دختران گروه کر را تحسین می کند. لندن، انگلستان 2017 کاتارینا اکنون توسط کیت (اکنون یک گروه کر) اجرا می شود. بزرگسال با بازی امیلیا. او از خانواده‌اش دور شده است، به خصوص پترا و مارتا (اکنون با بازی لیدیا. او با مردی در یک بار وصل می‌شود و در جای او می‌خوابد. وقتی صبح از دوش او استفاده می‌کند، او مورد استقبال همسرش قرار می گیرد که کیت را به خیابان می اندازد و او را رها می کند تا در مورد اینکه چرا زندگی اش بد است. کیت پتانسیل را در کیت می‌بیند اما از بالارفتن‌های مداوم او آزرده خاطر می‌شود. مارتا در حین کار، کیت را ملاقات می‌کند و او را مجبور می‌کند که بیرون برود و با مادرشان صحبت کند، حتی اگر کیت بخواهد. بعداً، کیت با مردی به نام تام وبستر (هنری) آشنا می‌شود. کیت او را جذاب می بیند، اگر نه کمی عجیب و غریب. سپس لحظه آنها با مدفوع پرنده ای روی صورتشان خراب می شود. خارج از محل کار، کیت سعی می کند با دوستش جنا (ریتو آریا) و شوهرش روفوس (آنسو کابیا) تصادف کند. بعد از اینکه کیت تصادفاً کشتی مدلش را سوزاند، خیلی به کیت علاقه نداشت. کیت سعی می‌کند برای یک تولید تئاتر تست بازیگری بدهد، اما او دیر می‌رسد و مجبور می‌شود یک Capella بخواند و داوران او را اخراج می‌کنند. در مغازه، یک مرد دانمارکی (پیتر میگیند) وارد می‌شود. به نظر می رسد که او و بابانوئل ارتباط مشترکی دارند که کیت متوجه آن می شود. او بعداً پس از پذیرش دعوت برای بیرون رفتن با تام، کار را ترک می کند. آنها در شهر بیرون می روند، که ثابت می کند برای کیت سرگرم کننده است. او متوجه می شود که تام در اوقات فراغت خود در یک پناهگاه بی خانمان داوطلب می شود. ...

مایکت فیلم کمدی