فیلم راز ماروبون - Marrowbone 2017

۵۶
۸۹٪
۶.۷
ساخت اسپانیا سال 2017 رده سنی ۱۸+

درباره فیلم راز ماروبون

فیلم راز ماروبون در سال 2017 در ژانر ماجراجویی ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Marrowbone از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم راز ماروبون

یک مرد جوان و سه خواهر و برادر کوچکترش که مرگ مادر محبوبشان را پنهان کرده اند تا در کنار هم بمانند، در عمارت وسیعی که در آن زندگی می کنند دچار یک حضور شوم می شوند.
رز با فرار از شوهر قاتل زنجیره‌ای‌اش، سیمون فیربرن، که در انگلستان به «جانور بمپتون» معروف بود، فرزندانش جک، جین، بیلی و سم را به خانه دورافتاده دوران کودکی‌اش در آمریکا منتقل می‌کند. به عنوان بخشی از تلاش خود برای پنهان ماندن، رز از همه می خواهد که نام دخترانه اش ماروبون را بگیرند. در یک مکان دیدنی کنار ساحل به نام «راک جادوگر سرخ»، چهار خواهر و برادر با آلی، دختری محلی که در مزرعه ای نزدیک زندگی می کند، دوست می شوند. جک و آلی به تدریج رابطه عاشقانه‌ای پیدا می‌کنند. رز که به یک بیماری لاعلاج مبتلا شده است، از جک سوگند یاد می‌کند که خانواده‌شان را مخفی نگه دارد تا زمانی که 21 ساله شود. دادگاهی که او نداشت رز می میرد بچه‌ها موافقت می‌کنند که مرگ او را مخفی نگه دارند. سایمون پس از فرار از زندان، خانواده‌اش را تعقیب می‌کند و یک گلوله از پنجره شلیک می‌کند. شش ماه بعد جک با دوچرخه به شهر می‌رود تا آلی را در کتابخانه ببیند. تام پورتر، نماینده تجاری، که به آلی نیز علاقه مند است، به دیدن او می آید. تام در نهایت به جک می‌گوید که روز بعد به خانه می‌آید تا امضای او را بگیرد و 200 دلار برای تکمیل انتقال ملک جمع‌آوری کند. جک به خانه نزد خواهر و برادرهای نگرانش برمی‌گردد. بیلی پیشنهاد می کند که جعبه پول را برای پرداخت 200 دلار بازیابی کنید. جین قولش را به جک یادآوری می کند که دیگر هرگز به آن دیه دست نزند. بیلی جعبه را به هر حال از جایی که سایمون با آن به جک زد، پس می‌گیرد. تام روز بعد می‌رسد که خواهر و برادرها برای نظم دادن به خانه مسابقه می‌دهند. جین امضای خود را روی کاغذها جعل می کند. جک تام را متقاعد می‌کند که پول نقد را بپذیرد، حتی اگر پول نقد به پوند بریتانیا باشد. در حالی که خواهر و برادر آن شب بازی می‌کنند، پارچه‌ای از آینه می‌افتد و صداهای عجیبی از اتاق زیر شیروانی شنیده می‌شود. جین ادعا می کند که روح آنها بازگشته است زیرا آنها از پول نفرین شده استفاده کرده اند. بیلی صعود می کند ...

مایکت فیلم ماجراجویی