فیلم هندی زندانبان با دوبله فارسی - Jailer 2023

۱۰۱
۸۰٪
۷.۱
ساخت هند سال 2023 رده سنی ۱۸+

درباره فیلم زندانبان

فیلم زندانبان در سال 2023 در ژانر جنایی ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Jailer از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم زندانبان

یک زندانبان بازنشسته برای یافتن قاتلان خود به شکار انسان می رود. اما جاده او را به مکانی آشنا و البته کمی تاریک تر می برد.
Muthuvel Pandian یک زندانبان بازنشسته با همسر پسرش، عروس بازرس Swetha و نوه Rithvik زندگی می کند. آرجون در حال بررسی پرونده بت های دزدیده شده توسط قاچاقچی Varma است. او موفق می شود دستیار خود Senu را دستگیر کند و می خواهد پرونده را حل کند اما ناپدید می شود و موتوول خود را به خاطر مرگ سرزنش می کند زیرا او را به عنوان پلیسی صادق و بی باک بزرگ کرده و تصمیم می گیرد امور را به دست او بگیرد و ابتدا سنو را می کشد. سپس از جنایتکار اصلاح شده نرشیمها کمک می گیرد که چهار مرد قدرتمند خود را به عنوان یک پلیس به او می دهد. سپس موتوول شروع به باج‌گیری از وارما می‌کند که با کمک یک گانگستر دیگر، کامدف، باندی را برای کشتن موتوول می‌فرستد که بر همه غلبه می‌کند. سپس وارما با کامدف تماس می‌گیرد و می‌گوید که موتوول بر مردانش کامدف غلبه کرده است که او نیز یک جنایتکار اصلاح‌شده بود. چگونه موتوول (ببر) زندانی در زندان تیهار بود و نسبت به جنایتکاران بی رحم بود که به بسیاری مانند او کمک کرد تا متحول شوند.

مایکت فیلم جنایی