انیمیشن دوست خیالی IF 2024 با دوبله فارسی

۳۴۸
۸۴٪
۶.۷
ساخت آمریکا سال 2024 رده سنی ۱۳+

درباره انیمیشن دوست خیالی

انیمیشن دوست خیالی در سال 2024 در ژانر درام ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان IF از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان انیمیشن دوست خیالی

دختر جوانی که تجربه‌ای سخت را پشت سر می‌گذارد، شروع به دیدن دوستان خیالی می‌کند که با بزرگ شدن دوستان زندگی‌شان جا مانده‌اند.
دختر 12 ساله ای به نام بی به همراه مادربزرگش مارگارت نقل مکان می کند در حالی که پدرش منتظر جراحی قلب در همان بیمارستانی است که مادرش در آن فوت کرده بود. یک شب، Bea یک شارژر برای دوربین فیلمبرداری خود می خرد و یک موجود عجیب و غریب را به دنبال آن کشف می کند. روز بعد، Bea دوباره آن موجود را می بیند، اما این بار با یک مرد است. بی آنها را به خانه ای تعقیب می کند و مردی به نام کال موجودی غول پیکر بنفش خزدار به نام بلو را جمع آوری می کند. کمی بعد، یک موجود پروانه ای به نام بلوسم خود را نشان می دهد و بی بلافاصله از حال می رود. او از خواب بیدار می شود و کال نشان می دهد که با IFs (دوستان خیالی) کار کرده است تا آنها را به بچه های دیگر بدهد. بی، که در اصل شکاک بود، تصمیم می‌گیرد به کال کمک کند. روز بعد، کال و بی به «خانه بازنشستگان خط حافظه» می‌روند، جایی که IF‌ها در زیر جزیره کونی می‌گذرند. کال بی را به خرس عروسکی مسن به نام لوئیس معرفی می کند و او بی را تشویق می کند تا از تخیل خود استفاده کند، که باعث آزار کالز می شود. بی تلاش می کند یکی از IF ها را با پسر جوانی که با او آشنا شده به نام بنجامین مطابقت دهد. با این حال، او قادر به دیدن آنها نیست، که فقط بی انگیزه تر می کند. کال به بی این ایده می‌دهد که IF‌ها ممکن است نیازی به مالکان جدید نداشته باشند، بلکه باید دوباره با بچه‌های قدیمی‌شان متحد شوند. بی با مارگارت صحبت می‌کند و او تصویری قدیمی از او را در زمانی که جوان‌تر بود به او نشان می‌دهد و بی بلوسم را در پس‌زمینه می‌شناسد. بیا متوجه می‌شود که بلوسم مادربزرگش بود و تصمیم می‌گیرد یکی از آهنگ‌های قدیمی را بنوازد و او را تشویق به رقصیدن می‌کند و بلوسم را به یاد می‌آورد. بی، کال و بلو پس از سرنخ‌ها، صاحب اصلی بلوز، مردی به نام جرمی را پیدا می‌کنند که اکنون بزرگ شده و تلاش می‌کند تا تجارت خود را راه‌اندازی کند. پس از یک شکست اولیه، بی و کال با موفقیت به جرمی بلو را یادآوری کردند و این دو با هم آشتی کردند. بعداً همان شب، بی به خانه برمی‌گردد و خبر بدی از مارگارت دریافت می‌کند که عمل جراحی او اشتباه شده است و بی...

مایکت فیلم درام