فیلم ایندیانا جونز و معبد مرگ - Indiana Jones and the Temple of Doom 1984

۳۲
۷۸٪
۷.۵
ساخت آمریکا سال 1984 رده سنی ۷+

درباره فیلم ایندیانا جونز و معبد مرگ

فیلم ایندیانا جونز و معبد مرگ در سال 1984 در ژانر اکشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Indiana Jones and the Temple of Doom از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم ایندیانا جونز و معبد مرگ

درگیری در شانگهای باعث می‌شود که باستان‌شناس ایندیانا جونز، شریک شورت راند و ویلی اسکات، خواننده، با روستایی هندی در حال عبور از یک روستای هندی باشند تا صخره‌ای را که توسط فرقه‌ای مخفی در زیر دخمه‌های یک قصر باستانی به سرقت رفته، پس بگیرند.
ایندیانا جونز با یک خواننده کلوپ شبانه به نام ویلهلمینا "ویلی" اسکات و یک پسر چینی قدیمی به نام شورت راند همکاری می کند. آنها در نهایت به یک روستای پریشان در هند می رسند، جایی که مردم بر این باورند که ارواح شیطانی پس از ربوده شدن یک سنگ گرانبها همه فرزندانشان را با خود برده اند. آنها همچنین وحشت اسرارآمیز بزرگی را در اطراف معبدی به دام افتاده که به نام معبد عذاب شناخته می شود، کشف می کنند. Thuggee شروع به تلاش برای یک بار دیگر بلند شدن می کند و معتقد است که با قدرت هر پنج سنگ Sankara می توانند بر جهان حکومت کنند. همه چیز در اختیار ایندیانا است تا به کمپین Thuggee پایان دهد، کودکان گمشده را نجات دهد، دختر را به دست آورد و معبد عذاب را فتح کند.

مایکت فیلم اکشن