انیمیشن شمشیرزن حرفه ای - Rurouni Kenshin 2023

۱۰۶
۹۴٪
۸.۲
ساخت ژاپن سال 2023 رده سنی ۱۸+

درباره انیمیشن شمشیرزن حرفه ای

انیمیشن شمشیرزن حرفه ای در سال 2023 در ژانر انیمیشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Rurouni Kenshin از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان انیمیشن شمشیرزن حرفه ای

در دوره ای که به نام باکوماتسو شناخته می شد، یک قاتل ایشی به نام هیتوکیری باتوسای یازده سال بعد وجود داشت که او به عنوان یک شمشیرزن سرگردان به نام هیمورا کنشین بازگشت.
در دوران خشونت‌آمیز به نام باکوماتسو، یک قاتل ایشین وجود داشت که فقط به نام هیتوکیری باتوسایی شناخته می‌شد، که مهارت و بی‌رحمی‌اش در عصر بازسازی که او در ساخت آن کمک کرد، تقریباً افسانه‌ای شد. با این حال، با نزدیک شدن به زمان جنگ، او بدون هیچ اثری ناپدید شد، اما یازده سال بعد به عنوان یک شمشیرزن سرگردان، هیمورا کنشین، دوباره ظاهر شد. او اکنون در یک دوجوی کنجوتسو که توسط زنی با خوی به نام کامیا کائورو نگهداری می‌شود، و در محاصره دوستان تازه‌ای مانند ساگارا سانوسوکه، پسرش میوجین یاهیکو و دکتر زیرک تاکانی مگومی، احاطه شده است، به دنبال عهدش برای محافظت از ضعیفان است. کشتن به منظور تاوان جان های گرفته شده با این حال، زمان زیادی نمی‌گذرد تا این عهد مورد آزمایش قرار گیرد و سایه‌های گذشته‌اش به او و هرکسی که دوستش دارد بازگردد.

تمام قسمت‌های انیمیشن شمشیرزن حرفه ای

مایکت سریال انیمیشن