فیلم زندگی پای - Life of Pi 2012

۹۷
۹۳٪
۷.۹
ساخت تایوان سال 2012 رده سنی ۷+

درباره فیلم زندگی پای

فیلم زندگی پای در سال 2012 در ژانر ماجراجویی ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Life of Pi از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم زندگی پای

مرد جوانی که از یک فاجعه در دریا جان سالم به در می برد، وارد یک سفر حماسی ماجراجویی و کشف می شود. در حالی که دور انداخته می شود، ارتباط غیرمنتظره ای با یک بازمانده دیگر برقرار می کند: یک ببر بنگال ترسناک.
در کانادا، نویسنده‌ای به دیدار داستان‌نویس هندی پی پاتل می‌رود و از او می‌خواهد که داستان زندگی‌اش را تعریف کند. پی داستان کودکی خود را در پوندیچری هند و منشا نام مستعار خود را روایت می کند. یک روز، پدرش که صاحب باغ وحش است، توضیح می‌دهد که شهرداری دیگر از باغ‌وحش حمایت نمی‌کند و او تصمیم گرفته به کانادا نقل مکان کند، جایی که حیواناتی که این خانواده دارند نیز فروخته می‌شوند. آنها سوار بر یک کشتی باری ژاپنی با حیوانات می شوند و ناگهان طوفانی رخ می دهد و به دنبال آن کشتی غرق می شود. پی در یک قایق نجات با یک گورخر، یک اورانگوتان، یک کفتار و یک ببر بنگال نر به نام مستعار ریچارد پارکر زنده می ماند. آنها در اقیانوس آرام سرگردان هستند و کفتار مهاجم و ریچارد پارکر گرسنه می شوند. پی باید راهی برای زنده ماندن پیدا کند.

مایکت فیلم ماجراجویی