فیلم بابا یاگا: کابوس جنگل تاریک Baba Yaga: Terror of the Dark Forest 2020 با دوبله فارسی

۲۲۴
۸۳٪
۴.۷
ساخت روسیه سال 2020 رده سنی ۱۸+

درباره فیلم بابا یاگا: کابوس جنگل تاریک

فیلم بابا یاگا: کابوس جنگل تاریک در سال 2020 در ژانر ماجراجویی ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Baba Yaga: Terror of the Dark Forest از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم بابا یاگا: کابوس جنگل تاریک

وقتی مادرش می میرد، یک نامادری و سپس یک خواهر ناتنی می گیرد. وقتی پدرش یک دایه داغ، جادوگر، بابا یاگا، پیدا می‌کند، اوضاع به‌طور جدی تغییر می‌کند.
ایگور نوجوانی تنهاست که دلش برای مادرش تنگ شده است. او به تازگی با پدرش الکسی که مردی بی ادب است که او را دوست دارد، نامادری اش یولیا و خواهر تازه متولد شده اش واریا به یک ساختمان آپارتمان نقل مکان کرده است. در حین رفتن به مدرسه، اگور به داشا نوجوان برخورد می کند و توسط آنتون و گروهش مورد آزار و اذیت قرار می گیرند. ایرون بلافاصله به داشا علاقه پیدا می کند. پدرش دایه تاتیانا را برای کمک به همسرش استخدام می کند و اگور متوجه می شود که او یک هیولای ترسناک است اما پدرش به او اعتقادی ندارد. به زودی اگور اشاره می کند که تاتیانا و واریا ناپدید شده اند و نه پدرش و نه نامادری او به یاد نمی آورند که یک دختر بچه دارند. اگور داشا و آنتون را متقاعد می کند تا با او به جنگل بروند تا به دنبال واریا بگردند و به زودی آنها متوجه می شوند که او با بچه های دیگر توسط جادوگر شیطانی بابا یاگا ربوده شده است و به محض اینکه عزیزان او را فراموش کنند ناپدید می شود.

مایکت فیلم ماجراجویی