فیلم یک و نیم متر فاصله با دوبله فارسی - Five Feet Apart 2019

۲,۰۷۶
۹۵٪
۷.۲
ساخت آمریکا سال 2019 رده سنی ۱۳+

درباره فیلم یک و نیم متر فاصله

فیلم یک و نیم متر فاصله در سال 2019 در ژانر درام ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Five Feet Apart از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم یک و نیم متر فاصله

یک جفت نوجوان مبتلا به فیبروز کیستیک در یک بیمارستان ملاقات می کنند و عاشق هم می شوند، اگرچه بیماری آنها به این معنی است که باید از تماس فیزیکی نزدیک خودداری کنند.
استلا گرانت (هیلی لو ریچاردسون) یک بیمار مبتلا به فیبروز کیستیک (CF) است که به طور فعال از رسانه های اجتماعی برای کنار آمدن با بیماری خود استفاده می کند و سعی می کند یک زندگی عادی داشته باشد. او با یک بیمار دیگر CF به نام ویل نیومن (کول اسپروس) ملاقات می کند و آنها به سرعت نسبت به یکدیگر احساس می کنند. ویل در یوتیوب یک وبلاگ را پیدا می کند که در آن استلا درباره زندگی با سی اف صحبت می کند. ویل کنجکاو شده و تک تک ویدیوهای دوست صمیمی او، پو، را تماشا می کند، همچنین CF دارد و آشکارا همجنسگرا است. او به استلا می‌گوید که از دوست پسر جدیدش استل جدا شده است، بعداً متوجه می‌شود که پو به دلیل CF او را ترک کرده است. خواهر او، ابی، از نوع ماجراجو بود و چند سال پیش در حالی که مشغول غواصی در صخره بود فوت کرد. بیماران CF به شدت حداقل 1.8 متر از هم فاصله دارند تا خطر عفونت کاهش یابد، زیرا به عفونت های باکتریایی سایر بیماران CF مبتلا می شوند. می تواند تهدید کننده باشد. پرستار او، باربارا، قبلاً یک جفت بیمار CF داشت که به دلیل عفونت جان خود را از دست دادند، و باربارا نمی‌خواهد این اتفاق دوباره بیفتد. ویل و استلا در اولین قرار ملاقات خود می‌روند اما آن را مخفی نگه می‌دارند، همانطور که پرستاران تأیید می‌کنند. در طول قرار، آنها مطمئن شوید که شش فوت از هم فاصله دارند. آنها در نهایت به استخر بیمارستان می رسند، جایی که آنها را برهنه می کنند تا زخم های جراحی های گذشته خود را آشکار کنند. به هم خیره می شوند و با هم برای شنا می روند. باربارا در نیمه راه قرار ملاقاتشان متوجه می شود که ویل و استلا هر دو در اتاقشان هستند. او بلافاصله به جستجو برای یافتن آنها می پردازد. آنها از این موضوع آگاه هستند و به سرعت به اتاق خود باز می گردند. ویل برای آزمایش دارویی در بیمارستان است، که در تلاش است تا از شر عفونت باکتریایی که در ریه هایش داشت خلاص شود. استلا متوجه می شود که ویل به شدت به درمان خود پایبند نیست و به او پیشنهاد می دهد که در ازای اینکه ویل از رژیم درمانی خود پیروی کند، او را بکشد. بیشتر تعامل آنها از طریق چت تصویری انجام می شود و آنها برای دومین بار ...

مایکت فیلم درام