فیلم هندی بهولا با دوبله فارسی - Bholaa 2023

۹۳۰
۸۸٪
۶.۰
ساخت هند سال 2023 رده سنی ۱۸+

درباره فیلم بهولا

فیلم بهولا در سال 2023 در ژانر اکشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Bholaa از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم بهولا

پس از بیرون آمدن از زندان با تمایل به ملاقات با دخترش، برنامه‌های او با یک مبارزه با مواد مخدر سازماندهی شده قطع می‌شود.
اس پی دیانا جوزف مواد مخدر حدود 1000 کرور از باند سیکا را مصادره می کند و باعث عصبانیت رهبر باند آنها آشو می شود که قصد دارد سهام را پس بگیرد. اما دایانا آن را در مکانی مخفی در زندان لالگانج مخفی کرده است، پلیس فاسد دیپ سینگ، در حالی که مخبر است، تمام جزئیات را در اختیار اشو قرار می دهد. راوناک در گروه آشو او را از هر حرکت خود آگاه می کند. در طول مهمانی خداحافظی IG Malik Deep Singh نوشیدنی را با یک ماده مخدر مخلوط می کند که باعث می شود حدود چهل پلیس بیهوش دایانا را بپذیرند که از نوشیدنی اجتناب می کند. دایانا متوجه تله شدن آن می شود و به ایستگاه پلیس لالگانج هشدار می دهد. اما پلیس‌های بیرون نمی‌توانند نیروی اضافی برای کمک دریافت کنند و تصمیم می‌گیرند که فرار کنند و پنج دانشجو را پشت سر بگذارند و یک پاسبان انگاد یاداو را پشت سر بگذارند. او متوجه می‌شود که پلیس‌ها به مراقبت فوری پزشکی نیاز دارند و از مردی ناشناس می‌خواهد که به تازگی از زندان آزاد شده است برای رانندگی کمک کند. چهل پلیس به بیمارستان رفتند و سپس او را به زندان لالگنج انداختند. مرد چون می‌خواهد دخترش را ملاقات کند از کمک امتناع می‌کند، اما بعداً موافقت می‌کند که با کمک صاحب کامیون، کادچی، به دیانا کمک کند. دیپ سینگ که در همان کامیون وانمود می‌کند که بیهوش است، همچنان در مورد مکان آنها به اشو هشدار می‌دهد که باندهای مختلفی را برای متوقف کردن آنها می‌فرستد. اما این فرد ناشناس موفق می شود بر همه غلبه کند و در مورد هویت خود سؤالاتی ایجاد کند.

مایکت فیلم اکشن