فیلم سرکش Rogue 2020 با دوبله فارسی

۳۳۲
۹۰٪
۴.۲
ساخت آمریکا سال 2020 رده سنی ۱۸+

درباره فیلم سرکش

فیلم سرکش در سال 2020 در ژانر اکشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Rogue از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم سرکش

هارا یک مزدور است که گروهی از سربازان را برای نجات گروگان ها در یک منطقه دورافتاده آفریقا هدایت می کند. متأسفانه، ماموریت به اشتباه پیش می رود و تیم سرگردان می شود و مجبور می شود در برابر شورشیان محلی زنده بماند.
در علفزارهای شرق آفریقا، یک مزدور به نام سامانتا "سام" هارا عملیاتی را با تیمی از مزدوران چند ملیتی که شامل الیجا وفادار، جوی و بو در حال خروج، مایک باراسا متخاصم، و ماسایی و جهادگر سابق پاتا هستند، رهبری می‌کند. آنها برای بازیابی آسیلیا ویلسون، دختر نوجوان فرمانداری که در کنار دو همکلاسی اش کلوئی و تسا توسط زلام، رهبر یک هسته تروریستی وابسته به شباب، برای باج خواهی ربوده شده بود، به یک ماموریت نجات اعزام می شوند. سام تصمیم می گیرد دو دختر دیگر را نیز آزاد کند. با این وجود، این ماموریت موفقیت آمیز است، اگرچه هلیکوپتر استخراج توسط یک RPG سرنگون می شود. در حالی که در سراسر دشت توسط شبه نظامیان تحت تعقیب قرار می گیرند، یک درگیری خشونت آمیز بر فراز صخره ها رخ می دهد که در آن چندین مزدور کشته می شوند، و بازماندگان مجبور می شوند با پریدن به رودخانه زیر فرار کنند و بیشتر تجهیزات و سافت فون خود را از دست بدهند. پس از جمع شدن مجدد در خط ساحلی، کلویی توسط یک تمساح کشته می شود و سام از گروه می خواهد که برای رسیدن به راهی برای تماس با کارفرمایان خود برای انجام عملیات استخراج جدید تلاش کنند. در حین سفر، تیم با یک مزرعه بازی متروکه روبرو می شود که متعلق به شکارچیانی که در قاچاق حیوانات وحشی برای تجارت حیوانات خانگی و اعضای بدن آنها برای طب سنتی تخصص داشتند. هنگام شب، گروه متوجه می شوند که توسط یک شیر تنها که سرنشینان قبلی را پس از فرار از قفس خود سلاخی کرده بود، در مزرعه تحت تعقیب قرار می گیرند. الیا اولین کسی است که کشته می شود، در حالی که بو به شدت مجروح می شود. سم و جوی موفق می‌شوند ژنراتور s را پیدا کرده و به آن نیرو بدهند و خواستار استخراج شوند، اما باراسا نیز در حالی که به آنها کمک می‌کند از او دوری کنند، توسط شیر کشته می‌شود. به این گروه گفته می شود که تا سپیده دم صبر کنند تا یک ...

مایکت فیلم اکشن