انیمیشن اسنوپی تقدیم می کند: به خانه خوش آمدی فرانکلین با دوبله فارسی - Snoopy Presents: Welcome Home, Franklin 2024

۳۶
۸۸٪
۷.۲
ساخت آمریکا سال 2024 رده سنی ۳+

درباره انیمیشن اسنوپی تقدیم می کند: به خانه خوش آمدی فرانکلین

انیمیشن اسنوپی تقدیم می کند: به خانه خوش آمدی فرانکلین در سال 2024 در ژانر انیمیشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Snoopy Presents: Welcome Home, Franklin از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان انیمیشن اسنوپی تقدیم می کند: به خانه خوش آمدی فرانکلین

فرانکلین تازه وارد برای هماهنگ شدن با گروه بادام زمینی مشکل دارد. هنگامی که او در مورد مسابقه دربی جعبه صابون یاد می گیرد، مطمئن باشید که برنده شدن در مسابقه به معنای برنده شدن دوستان جدید نیز خواهد بود.
داستان اصلی یکی از محبوب ترین شخصیت های Peanuts، فرانکلین، چگونگی نزدیک شدن او به یافتن دوستان جدید را دنبال می کند. خانواده او همیشه با شغل نظامی او در حال حرکت هستند و فرانکلین هر جا که می‌رود پشتیبان خود را در دفترچه‌ای مملو از توصیه‌های او در مورد دوستی پیدا می‌کند. اما وقتی فرانکلین استراتژی‌های معمول خود را با باند بادام‌زمینی‌ها امتحان می‌کند، در تطبیق با آنها مشکل پیدا می‌کند تا زمانی که به گفته پدربزرگش در مورد مسابقه دربی جعبه صابون محله یاد می‌گیرد، همه یک برنده را دوست دارند. مطمئن باشید که برنده شدن در مسابقه به معنای برنده شدن بر برخی دوستان جدید نیز خواهد بود. تنها چیزی که او نیاز دارد یک شریک است که در چارلی براون پیدا می کند. فرانکلین و چارلی براون با هم همکاری می کنند تا یک ماشین بسازند و در این روند به دوستان خوبی تبدیل می شوند.

مایکت فیلم انیمیشن