فیلم زندگی های پیشین با دوبله فارسی - Past Lives 2023

۲۱
۸۰٪
۸.۱
ساخت آمریکا سال 2023 رده سنی ۱۳+

درباره فیلم زندگی های پیشین

فیلم زندگی های پیشین در سال 2023 در ژانر درام ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Past Lives از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم زندگی های پیشین

نورا و هه سونگ، دو دوست دوران کودکی که عمیقاً مرتبط هستند، پس از مهاجرت خانواده آنها از کره جنوبی از هم جدا می شوند. بیست سال بعد، آنها برای یک هفته سرنوشت ساز دوباره گرد هم می آیند و با عقاید عشق و سرنوشت روبرو می شوند.
در کره، نا یونگ، یک دختر و هاه سونگ، یک پسر، هم مدرسه ای و دوستان خوبی هستند. آنها اغلب بعد از مدرسه با هم به خانه برمی گردند. نا یانگ به همراه والدینش به کانادا و سپس به نیویورک نقل مکان می کند. Hae Sung به زندگی در کره ادامه می دهد، دوره مهندسی خود را می گذراند، دوره کوتاهی از خدمت سربازی را سپری می کند و سپس مشغول به کار می شود. هر دو به صورت دوره ای از طریق چت های ویدیویی که در آن درباره گذشته و چیزهای کلی خود صحبت می کنند، در تماس هستند. در همین حال در نیویورک، نا نام خود را به نورا تغییر داد، به عنوان یک نمایشنامه نویس نام خود را به دست آورد و با خوشبختی با آرتور، آمریکایی ازدواج کرد. Hae مشتاق ملاقات نورا است و او را در نیویورک ملاقات می کند، جایی که مدتی را با او و آرتور می گذراند.

مایکت فیلم درام