فیلم داستانهای ترسناک برای گفتن در تاریکی با دوبله فارسی - Scary Stories to Tell in the Dark 2019

۱,۰۱۰
۹۰٪
۶.۲
ساخت آمریکا سال 2019 رده سنی ۱۳+

درباره فیلم داستانهای ترسناک برای گفتن در تاریکی

فیلم داستانهای ترسناک برای گفتن در تاریکی در سال 2019 در ژانر ماجراجویی ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Scary Stories to Tell in the Dark از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم داستانهای ترسناک برای گفتن در تاریکی

در هالووین سال 1968، استلا و دو دوستش با یک دریفت مرموز به نام رامون ملاقات می‌کنند و یک دفترچه داستان شوم را کشف می‌کنند.
استلا، دانش‌آموز باهوش دبیرستان و نویسنده مشتاق ترسناک، که به همراه دوستانش، چاک و آگی، به همراه دوستانش، قبل از فارغ‌التحصیلی، از آخرین هالووین خود خواسته شده است، با اکراه تصمیم می‌گیرد در یک شب بی‌محتوای شیطنت دیگر در سال 1968 دره میل، پنسیلوانیا شرکت کند. با این حال، از آنجایی که یک چیز به چیز دیگری منجر می شود، و در مواجهه با یک تهدید جدی، تیم قلدری از رانده شدگان، همراه با رامون مرموز، به خانه ای که گفته می شود جن زده است پناه می برند: عمارت بدنام Bellows، خانه افسانه ای، سارا بلوز. در پس زمینه داستان‌هایی درباره ارواح رنگ پریده، اتاق‌های مخفی و موجودات وحشتناکی که در سایه‌های غلیظ پنهان شده‌اند، کاوشگران گمنام ناشناخته در راهروهای طولانی روشن می‌چرخند و تنها کتابی قدیمی از داستان‌های منعطف را از زیر خاک بیرون می‌آورند.

مایکت فیلم ماجراجویی