فیلم نگهبانان با دوبله فارسی - Watchmen 2009

۵۶
۸۳٪
۷.۶
ساخت آمریکا سال 2009 رده سنی ۱۸+

درباره فیلم نگهبانان

فیلم نگهبانان در سال 2009 در ژانر اکشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Watchmen از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم نگهبانان

در سال 1985، جایی که ابرقهرمانان سابق وجود دارند، قتل یکی از همکاران، رورشاخ هوشیار فعال را به تحقیقات گسترده خود می‌فرستد و چیزی را کشف می‌کند که می‌تواند مسیر تاریخ را آنطور که می‌شناسیم کاملاً تغییر دهد.
s 1985 در یک واقعیت جایگزین. The Watchmen متشکل از کمدین، دکتر منهتن، نیت جغد II، اوزیماندیاس، رورشاخ و سیلک اسپکتر II یک گروه متفاوت از ابرقهرمانان نقابدار هستند که از روی Minutemen الگوبرداری شده اند، که ابرقهرمانان نقابدار نسل قبل بودند، اکثر آنها مرده یا مرده بودند. گرفتار ویرانی های زندگی کمدین متعلق به هر دو گروه است. علی‌رغم فعالیت‌های دیده‌بانان که منجر به پیروزی غرب در جنگ ویتنام شد که به نوبه خود ریچارد نیکسون را در کاخ سفید نگه داشته است، نیکسون اکنون ماسک‌ها را غیرقانونی اعلام کرده است و در نتیجه دیده‌بانان متلاشی شده و به بازنشستگی می‌روند و بیشتر دیده‌بانان گذشته خود را زیر دست انسان‌های خود پنهان می‌کنند. هویت ها با این حال، کمدین، در شخصیت انسانی خود ادی بلیک، و جان اوسترمن، فیزیکدان سابق دکتر منهتن، که قدرت های ابرقهرمانی خود را از طریق یک حادثه علمی که تقریباً باعث مرگ او شد، به دست آورد، اکنون برای دولت کار می کند. قدرت های دکتر به طور خاص نظارت بر گسترش سلاح های هسته ای داشته اند، زیرا او قادر به توقف هرگونه حمله هسته ای است. صرف نظر از این، جنگ سرد با موضع گیری اخیر شوروی در مورد ساخت بمب هسته ای در اوج خود قرار دارد. سیلک اسپکتر 2 در شخصیت انسانی لوری مشتری، دستیار و معشوقه دکتر است، تا جایی که می توانند در حالت انسانی دکتر باشند. در همین حال، اوزیماندیاس به عنوان نابغه ثروتمند آدریان وید به دنیا آمد و از هویت اوزیماندیایی خود برای بهتر کردن جهان سرمایه گذاری کرد و رورشاخ همچنان به عنوان یک مراقب به کار خود ادامه می دهد، اگرچه یکی از آنها با وجود اینکه بسیاری از جنایتکاران پشت میله های زندان هستند تحت تعقیب قانون هستند. . وقتی بلیک به قتل می رسد، رورشاخ، به عنوان تنها کسی که هنوز در خیابان است، معتقد است که قاتل قصد دارد تمام نگهبانان را بکشد، علیرغم اینکه افراد زیادی می خواهند کمدین را به دلیل زن ستیز بودن بکشند. شواهد نشان می دهد که احتمالاً ارتباطی با تلاش قریب الوقوع برای انهدام هسته ای دارد. رورشاخ باید همکارانش را که از روزگار ابرقهرمانی‌شان ندیده است، به اعتبار نظریه‌اش برای خروج از دوران بازنشستگی متقاعد کند که کار ساده‌ای نیست. اگر این کار را انجام دهند، که آنها را ملزم به غلبه بر نیروهای خارجی می کند که به نظر می رسد علیه آنها توطئه می کنند، باید کشف کنند که چه کسی این کمدین را کشته است و چرا قبل از اینکه به سرنوشتی مشابه او دچار شوند و یا قبل از اینکه مغز متفکر بتواند او را محکوم کند. طرح بزرگتر

مایکت فیلم اکشن