سریال پادشاهی با دوبله فارسی - Kingdom 2019

۲۲۲
۸۹٪
۸.۳
ساخت کره جنوبی سال 2019 رده سنی ۱۸+

درباره سریال پادشاهی

سریال پادشاهی در سال 2019 در ژانر اکشن ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Kingdom از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان سریال پادشاهی

در حالی که شایعات عجیب و غریب در مورد پادشاه بیمار آنها یک پادشاهی را در بر می گیرد، ولیعهد تنها امید آنها در برابر طاعون مرموز است که سرزمین را فرا می گیرد.
در دوره چوسون. پادشاه به آبله بیمار می شود و شایعاتی مبنی بر اینکه او واقعا مرده است پخش می شود. در همین حال، ولیعهد لی چانگ توسط قبیله Haewon Cho، قبیله ملکه باردار فعلی و پدرش، چو هاک جو، رئیس شورای ایالتی، به عنوان خائن شناخته می شود. ولیعهد در حالی که سعی می‌کند راز اتفاقی که برای پدرش افتاده است را کشف کند، همراه با نگهبانش، thMoo Young، به Dongnae می‌رود تا به دنبال پزشک لی سونگ هوی که پدرش را معالجه می‌کرد، بگردد، اما با دستیار پزشک Seo Bi و مرموز گیر کرد. مرد جوان شین در دهکده ای مبتلا به بیماری مرموز. فصل دوم بر گسترش طاعون در چندین استان متمرکز است. در آستانه توقف شیوع، یک مکاشفه ویرانگر در سانگجو رخ می دهد. با فرا رسیدن فصل زمستان، انبوهی از مردگان به دلیل تغییر دمای محیط، آزادانه پرسه می زنند. شاهزاده لی چانگ از ترس عواقب یک تهاجم قریب‌الوقوع، تلاش می‌کند تا از متحدانش حمایت کند تا مردگان را متوقف کند و حق خود را بر تاج و تخت پس بگیرد. بدون اینکه شاهزاده بداند، توطئه دیگری برای منافع سیاسی در میان قبیله فاسد Haewon Cho در حال شکل گیری است. در حالی که ملکه همسر چو نقشه می‌کشد تا یک نوزاد پسر را بدزدد تا به عنوان وارث تاج و تخت سلطنتی ثابت شود، او آخرین استراتژی را برای استفاده از طاعون علیه شهروندان هانیانگ، در صورتی که نقشه قبلی‌اش با شکست مواجه شد، ترتیب می‌دهد. از آنجا که مصیبت در میان زندگان رخ می دهد، تنها یک سوال باقی می ماند.

مایکت سریال اکشن