فیلم اسرار سطح: چشم انداز ریاضی مریم میرزاخانی با دوبله فارسی - Secrets of the Surface: The Mathematical Vision of Maryam Mirzakhani 2020

۴۰۰
۹۶٪
۸.۶
ساخت آمریکا سال 2020 رده سنی ۱۳+

درباره فیلم اسرار سطح: چشم انداز ریاضی مریم میرزاخانی

فیلم اسرار سطح: چشم انداز ریاضی مریم میرزاخانی در سال 2020 در ژانر مستند ساخته شده است. تماشای آنلاین و رایگان Secrets of the Surface: The Mathematical Vision of Maryam Mirzakhani از مایکت با دوبله و زیرنویس فارسی بدون نیاز به دانلود.

داستان فیلم اسرار سطح: چشم انداز ریاضی مریم میرزاخانی

فیلمبرداری در کانادا، ایران و آمریکا، رازهای سطح: چشم انداز ریاضی مریم میرزاخانی به بررسی زندگی و کار ریاضی مریم میرزاخانی، یک ایرانی مهاجر به آمریکا می پردازد که در رشته خود به یک سوپراستار تبدیل شد. او در سال 2014 هم اولین زن و هم اولین ایرانی بود که برنده بالاترین جایزه ریاضیات یعنی مدال فیلدز شد. مشارکت‌ها توسط ریاضیدانان برجسته توضیح داده می‌شوند و با دنباله‌های متحرک نشان داده می‌شوند. همکاران ریاضی او از سراسر جهان و همچنین معلمان سابق، همکلاسی ها و دانش آموزان امروزی در ایران، تأثیر عمیق دستاوردهای او را منتقل می کنند. مسیر تحصیل، موفقیت در تیم المپیاد ریاضی و کار درخشان او، میرزاخانی را به الگوی ایده‌آلی برای دخترانی که به دنبال شغل در علوم و ریاضیات هستند تبدیل کرده است.

مایکت فیلم مستند